Çatlatma İğnesi Yaptıranlar

Merhaba ben adetimin 12 günü catlama iynesi oldum bugün 15 gün test yaptım negatif cikti doktor kesin olucak demişti hala bir ihtimal varmıdır

Merhaba plano test yaptıysanız hcg testi yapın net sonuç alırsınız..Bu tedavi yöntemiyle hamile kalan bayanlar var.Umarız siz de onlardan biri olursunuz..

Merhaba arkadaşlar ben yagmur onceden yaziyodum burayA ben 7 senelik evliyim ve yeni hamile kaldim kizim olucak insallah 5 ay 8 gunluk suan okadar sevincliyimki ve once rabbim sonra benim ve eşimin sabri diye duşunuyorum allah herzaman sabredenlerin ve sabrin sonunu verir bizede nasip etti inşallah allahim tüm isteyen herkese nasip etsin ve bu duyguyu tattirsin ben buzamana kadar cok ilaclar tedaviler gordum bosaymiş allahim kendiliginden nasip etti bana sitresten uzak durmak ve neden olmuyor diye kendinizi dinlemekten vaz gecerseniz gercekten oluyomuş doktorumda bana aynisini demişti neyse biraz cok yazdim ama allah gönlunuze gore versin tum arkadâşlarimiza allah yar ve yardimciniz olsun

Gözün aydın canım rabbim sagsalim kucagna almayı nasipetsin. Ben senn kadar uzun süreli evli değilim ama bnimde tüp hariç denemedgm şey kalmadı doktr haricinde tok hoca yok kasik cektrme yok ot çay ooooooo ama olmadı asilama da olmadı.asilamadan snra bi salladım takmadimm Rabbim o ay nasip etti çok sukur herşeyin zamanı varmış inşallah isteyen bütün kardeşlerim bu mucizeyi yaşarlar tek tavsye takmayin

Kızlar merhaba bende yeni üye oldum 2.5 senelik evliyim hiç korunmadik ama bu sonuç olmadi doktora gittim klomen verdi bitti igne verdi vurulduk bugün 3 günün kasklarim karnım çok agiriyo acaba bilgisi olan varmi

Yağmur seni takip ediyorum çok mutlu oldum allhim anali babalı büyütsün bütün isteyen kardeşlerime ve banada nasip etsin insallh

Kızlar merhaba bende yeni üye oldum 2.5 senelik evliyim hiç korunmadik ama bu sonuç olmadi doktora gittim klomen verdi bitti igne verdi vurulduk bugün 3 günün kasklarim karnım çok agiriyo acaba bilgisi olan varmi
ilaçlardan dolayı ağrı oluyor canım ama aşırı ağrıyorsa doktoruna bir sor. İnşallah hayırlı sonuç alırız. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Çok teşekkür ederim insallh rabbim bütün isteyenlere versin insallh ilk denememiz bakalım hayırlısı olur insallah

Geri