Çatlatma İğnesi Yaptıranlar

umudumuzu yitirmeyelim İNŞAALLAH

arkadaşlar yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalan varmı ?

slm arkadaslar ben catlatma ignemi 31 ocak da vuruldum 21 . gun progesteron baktirdim 7.3 cikti igneden 11 gun sonrada bhcg baktirdim 1.4 cikti erkenmi davrandim yoksa bu aydami gecti

birseyi beklemek sabir etmek ve o anda bile sükür etmek cok zor. Ama sükür edin meleklerim, sunu bilinki Allah c.c. istese size suan cocuk kismet olur, ama henüz zamani deyil demekki. Bu Allahin takdiri, dogru sen tebirini alip tedavine gideceksin ama Takdir yüce rabbimizindir. ben bunu 4 sene sonra anladim, benim zamanim gelince isteklerim dualarim kabul olacak insallah, tabiki hakkimda hayirli ise. Ve her serde bir hayir var unutmayin.
Rabbim hakkinizda hayirlisini nasip etsin, ve herseyi gönlünüze göre versin
Amin

Arkadaşlar merhaba bugün çatlatma iğnemin 14.günü adetimede 1 gün var ama adet olacakmış gibi ağrı çekiyorum 1 haftadır ve beyaz kokusuz süt rengi bir akıntım oluyor,sizce hamile olabilirmiyim?

bende catlatma iğnesi 10 gün vurulmuştum göbekten gonal f ti markası son gün iyice kasıklarım acayşp patlayacak derecede ağrıyodu oturup kalkarken bile acı cekiyodum dr un verdiği zamanlardada ilişki oldu ama adet oldum esasen bu catlatma iğnelerini vurunup son gün artık ayrı bi iğne daha oluyosun tam catlatıyo yumurtayı o günden sonra aişılama yapılması gerekiyo ama ben yaptırmadım ama adette oldum yani bişey cıkmadı hayırlısı olsun bakalım

Arkadaşlar merhaba bugün çatlatma iğnemin 14.günü adetimede 1 gün var ama adet olacakmış gibi ağrı çekiyorum 1 haftadır ve beyaz kokusuz süt rengi bir akıntım oluyor,sizce hamile olabilirmiyim?

cnmm o iğneler zaten adet olacakmışsın gibi kasıklarında ağrıya sebep oluyo bekle bakalım biraz nolacak hem adete 1 gün varmış bekle yarına kadar

cnmm o iğneler zaten adet olacakmışsın gibi kasıklarında ağrıya sebep oluyo bekle bakalım biraz nolacak hem adete 1 gün varmış bekle yarına kadar

Çok teşekkür ederim,içimi rahattlattın ama beyaz süt gibi bir akıntı ve gögüslerimde hafif şişlik var sence normalmi?yoksa hamiş olabilirmiyim:)inşallah hamişimdir.

Çok teşekkür ederim,içimi rahattlattın ama beyaz süt gibi bir akıntı ve gögüslerimde hafif şişlik var sence normalmi?yoksa hamiş olabilirmiyim:)inşallah hamişimdir.

cnm bişi diyemem ki göğüslerde şişkinlik hem adet hem hamişlik belirtisi yani belirtiler aynı ikisindede ama sen hissedersin her zaman böle mi olursun yani adet olacağın zaman şişkinlik filan olurmu beyaz akıntı da dediğim gibi adete yakın akıntı olur zaten sen 1 gün daha bekle en azından adet gününü biliyosun

Geri