Çatlatma İğnesi Yaptıranlar

bende iğne vurulalı 8 gün oldu bugün acaba test yapmak için erkenmi daha

Merhaba arkadaşlar.. Bende aranızda yeniyim. Uzun süredir aklıma takılan bir çok soruya burdan bakıyordum. Üye olmak buguneymiş. Bir sorum olucakk bende 1senedir evliyim ve dün 2çatlatma iğnemi vuruldum. (Ovitrelle) eve geldiğimde avuç içinden fazla kan gelmişti. Çok korktumm:/ 6 senedir hamile kalamayan bir arkadaşım vardı o daha tecrubelidir diye aradım o da çok endişelendi böyle bişe duymadım dedi:s Sizler neler diyorsunuz normal mi?

merhaba umarım cevap yazan olur.ben ayın 6sında çatlatma iğnesi oldum solda 4 sağda 3 tane yumurtalığımın oluştuğunu söyledi doktor bugün 17 günüm idrar testi yaptım çıkmadı adetime 4 gün var acaba yanlış çıkmış olabilir mi?kan tahlili yaptırmadım adetimin geçmesini bekliycem ama dayanamayıp idrar testi yaptım sonuç beni çok üzdü halbuki bel kasık karın ağrım çok arasıra mide bulantımda oluyo ama ümitsizliğe düştüm şimdi lütfen yardımcı olun

bende catlatma ignesi oldum ve olmadı adet gunume 3 gun vardıkı adet oldum . hemde fazla sancılı bı sekılde. tabı bende mıgde bulantısı burnumun hassaslaşması falan bunlar tamamıyle piskolojık bole durumlarda ıdrar testıne degıl kan testıne basvurun sonra uzulursunuz

merhabalar bende çatlatma iğnesi oldum adet günüme üç gün kala adet oldum sandım çok az oldu şimdi 3 gün bitmek üzere fazla hareket edince geliyo sadece anlamadım biri bana yardımcı olsun

Merhaba biz yaklaşık 9 aydır bebeğimiz olması için uğraşıyoruz ama olmuyor.pko hastasıydım suan da doktorum hiç bir kist kalmadığını söyledi ve 19.07.2012 de çatlatma iğnesi oldum.acaba kan tahlili yaptırsam şimdi öğrenebilirmiyim .benim gibi olup da bu dönemde öğrenen bi arkadaşım varmı bana yardım ederseniz çok sevinirim.gerçekten beklemek çok zor.çünkü bel ağrısı göğüs agrısı da çekiyorum.biraz da akıntım da var acaba regl mi olcam yoksa hamilemiyim diye düşünmekten bittim 12 gündür

arkadaşlar merhaba bende yeni üyeyim. ben 16 ağustosta çatlatma iğnesi oldum 1 tane yumurtalığım vardı o da çatladı. 33. ve 36. saatler ilişkiye girdik. kasıklarımda çok şiddetli olmayan ağrılar oldu ilk günler sonra kesildi. ama dünden beri karnımın altında bi şişkinlik hissediyorum ve birazda ağrı. ara ara beyaz renkte bir akıntım oluyor. bugün iğnemin 9. günü bu sabah idrar testi yaptım negatif çıktı ikinci çizgi silik şekilde bile çıkmadı benimle aynı durumda olup birkaç gün sonrasında testi pozitif çıkan varmı? lütfen cevap verin kızlarrr...

Merhaba arkadaslar goruyorumkı herkes benım gbı bende bu ay ıkıncı catlatma ıgnemı vuruldum bu ayın 17snde bugun 13.gunum gecen ay 4unde adet oldum bakalım bekleyeyıp gorecez hayırlısı 4 yıllık evlıyım 2sene once bır dusuk yaptım ve hala olmadı bu ayda benım umudum yok her ay aynı seylerı yasamak hep acabalar ınsanı tuketıyor umarım rabbım hepımızın dualarını kabul edıp kucaklarımızı doldurur

Geri