gebe
  1. 06_burcu

06_burcu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında 06_burcu tarafından paylaşıldı.

gebelik belirtileri kızlar ne olur bana bir careeee bu benim ikini gebeligim olucak ama bende garıp degısıklıkler var ben bu ay korunmayı bıraktım ogluma bırkardes olsun dıye fakat hamılemıyım degılmıyım kestıremıyorum goguslerım sıstı yorgunum saclarımı sallıyamıyorum bıle bıde bu hasta goguslerımden sut gelmeye basladı ınanılmaz yuzun sıvılcelı oldu hayatımda ben bu kadar sıvılce bır arada gormedım :zonked:kafayı yıycem doktora gıttın kan testı yaptırdım ama bır kac gun ıcınde bellı olucak bana yardımcı oun ne olurrr....

gebelik belirtileri.jpg

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016 14:21
  2. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    adetin kaç gün geçtiii inş hamişsindirr ..

3. herşeyimsin

herşeyimsin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba hamileliğim kesn snuc vermesi için kac gn gecmesi lazım

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çatlama iğnesi yaptırdıktan 14 gün sonra gebelik testi yaptırmalısınız arkadaşım. Doktorunuzun bunu size söylemiş olması gerekiyor zaten.

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hayalim
    çatlama iğnesinden sonra 14. gün test yaptırdım 164.9 çıktı hamile olabilir miyim

6. özge**

özge** Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    bende catlama ignesi olldm hayalim hamilesn büyük ihtimal am dr bana adetn gecknce gel dedi test için

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende ayın 18inde ovıtrelle vurdurdum.kasımın 7sindede adet oldum.şuan göğüs uçlarım inanılmaz acıyo ve kızardı göğüslerime el süremiyorum doktorumda günün geçerse gel dedi hamile olabilirmiyim acaba çok sabırsızım normalde göğüs ağrılarım böyle olmazdı bana yardım edin bu şekilde hamile kalan varmııı

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mrblar bende 3 senelik evliyim bebek hasretiyle yanıp tutuşanlardanım kasımın 29 da ovitrelle çatlama iğnesi vurundum adetime 3 günün var göğüslerimde adet olurken olduğu gb şişlik ve çok acı var dokunamıyorum bile akıntım filan yok bu iğne kesin çözümmüdür yardımcı olursanız sevinirim birde çatlarken hisseden arkadaşlar varmış kasıkta filan ağrı bende olmadı o halde gebelik yok mu? anlamıyorum iğne yapıldıktan sonra tam 12.gün test yaptım gözükmüycek kadar az bir soluk çizgi var hamilemiyim yardım cvp bekliyorum teşekkürlerrrrrrrrrrr

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mrblar tekrardan çatlama iğnesinden sonra adet oldum ve doktor bana sağ ve sol tarafımda 8 10 adet yumurta olduğunu ve kuluçkaya yatmış bekliyo demişti adetimin 2.ci gününde gittiğimde ve şükürler olsun adet olmama rağmen o ay hamile kaldım şuan bebeğim 2 aylık RABBİM tüm isteyenlere versin inşallah.bu arada benim kullandığım iğne ovitrelle idi ve o iğneden sonra adet günümden 2 gün önce adet olup adetin 2.günü doktora gittim

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

slm bende cocuk ıstıyorum fakat pkosum var dıye tedavı goruyorum klomen ve ovıtrelle kullandım 13 de ovıtrelle yapıldı ve kasıklarım patlıycak sankı agrıdan ıns olur cocugum sızce agrılar bı ısaretmı ?

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba ben adetımın ucuncu gununden ıtıbaren klomen kullandım doktorun belırledıgı gun konntrole gttım ama aynı zamanda hap kullandıgım sure boyunca ıllıskı devam ettı ve kontrole gttıgımde ıkı tane yumurtamın catlamak uzere oldugunu ogrendım ve o gun ıgne yapılma catlatma ıgnesı ılıskıye devam ettık tekrar gttıgımde yumurtaların catladıgını ogrendım ovılasyon gerceklesmıs dedı ve ılıskı bır ıkı gun dha devam dedı 8 gun gectı sol tarafımda bıcak gbı agrılar oluyo bu hamılelık belırtısı olabılırmı??????????????????

12. haru

haru Forum Okuru

kasık ağrısı hamilelik belirtisi derler inş. hamilesindir cnm. bende ovitrelle yaptırdım ama hafif sancılarım oldu bugun 12. günü acaba hamilemiyim?

13. güneş yeşim

güneş yeşim Forum Okuru

hamimisin belli oldu mu? benimde 13 gün oldu çatlatma iğnesi olalı.. merak ediyorum ne zaman sonuç alacağız..

14. mervedrk

mervedrk Forum Okuru

slm arkadaslar bende bu ay klomen ve çatlama ignesi kullandm igneyi subatin 15 de vuruldum bugün 10 gün oldu cok korkuyorum melegm yine gelmck diye:(((

15. izelcik

izelcik Forum Okuru

Kizlar bende 19 nisanda catlama ignesi vuruldum igneyi vuruldugum gunden beri kasıklarımda feci agrilar oluyor ve koyu beyaz akıntım var acaba bu hamilelik belirtisi olabilirmi ve göğüslerimdede hafif agri var

çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Sevgili Melekler mekanı.com üyeleri, her ne kadar hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiklik gösterse de hamile olup olmadığınıza dair cevaplar bulabileceğiniz en yaygın ilk belirtileri sizler için aşağıda sıraladık: 1. Adetinizin gecikmesi Bu belirti muhtemelen en kesin olan belirtidir. Bazı anne adayları adet dönemlerinde oldukça açık renkte bir kanama yaşayabilirler, bu normal adet...
  2. Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur öğrenmek ister misiniz melek

Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur öğrenmek ister misiniz melek

İlk Hamilelik Belirtileri Ne Zaman Belli Olur İlk hafta hamilelik belirtileri hamilelik belirtileri en erken ne zaman belli oluyor ? Erken Gebelik Belirtileri Ne Zaman Ortaya Çıkar Şimdi de ilk hamilelik belirtileri ne zaman belli olur diyen tüm arkadaşlarımız için, erken gebelik belirtileri ne zaman ortaya çıkar diye bir araştırma yaptık ve hamilelik belirtileri ilişkiden ne kadar sonra...
  3. Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?

Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?

Yumurta oluşturmak ve yumurtayı (folikülü) büyütmek amacıyla kullanılan ilaçlar farklıdır, bu yazıda kastedilen ilaç büyümüş folikülün çatlaması ve bu sayede yumurtlama sağlanması amacıyla kullanılan ilaçlardır. Bu nedenle yumurta çatlatma iğneleri sadece yumurta büyüdüğünde tek doz olarak uygulanır, yumurta büyütme amacıyla kullanılan ilaçlar ise ardışık günler boyunca (1-2 hafta) her gün...
  4. Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Belirtileri Ne Zaman Başlar?

Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Belirtileri Ne Zaman Başlar?

Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Belirtileri- başlıklı konumuzu incelerken sorularınıza en iyi şekilde yanıt bulacaksınız. Gebe kalma süreci doğal yolların haricinde zorlu bir süreçtir. Yıllarca bir evlada kavuşabilmek için mücadele veren insanlar var. Bunlardan biri de benim. Doğal yollardan hamile kalamayınca tedavi yöntemleri aramaya başladık ve tabii ki ilk olarak tıpta tedavimizi aradık....
  5. En erken hamilelik belirtileri nelerdir?

En erken hamilelik belirtileri nelerdir?

Sayfamıza sıklıkla gelen sorular dan yola çıkarak, en erken gebelik belirtileri hakkında bu makaleyi yazma gereği duyduk.En erken gebelik belirtileri, gebelik belirtileri ne zaman başlar,gebeliğin ilk belirtisi nedir , en erken hamile olduğumu nasıl anlarım ? Tüm bu soruların yanıtlarını makalemizin devamın da bulabilirsiniz.. Hamile kalmak bir çok kişinin hayalini süslerken , bazıları için...

Sayfayı Paylaş