Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Tesekkurler yusufum elimden geldigi kadar dikkat ediyorum insallah bir sknti yasamam sag. Salim bebegime kavusurum insallah rabbim isteyen butun kardeslerime hayirli evlat nasip eder.ne olursa. Olsun umudunuz ALLAH olsun İNSALLAH.

Slm kizlar ben bugun test yaptim ewde ikinci cizgi cok silik olarak cikti dokturumu aradim yarin gel kanda bakalam dedi.artik hayirlisi insallah yarin ogrenicem dua edin lutfen pozitif sonuc alayim insallah

Mejda canım güzel haberler bekliyoruz. Asyanur gülüm cogu insan farkinda olmadan regl gününü tami tamına olup düşük yapar ve fsrkinda olmaxmis.kimbilir çoğumuzun kac deda böyle olmustur farkinda bile degiliz.kendimixi takip altina aldigimiz icin farkina veriyoruz normalmis yani uzme kendini olur mu.cigdem canim olacak insallah merak etme. Vakti var gülüm hepimizin de.selametle kalin öpüyorum hepinizi.

Amin dilekcim rabbim sagsalim kucagina almayi nasip etsin tum annelerede.bende kurtajdan sonra ilk kontrole gittim patoloji sonucunda bişey cikmadi.b12 bayagi düşük mus onu halledecem.dr m üç ay donra hamilelik dusunebilirsin dedi.ben ikinci regl den sonra yumurta rakibi yaptiracam bi bakayim klomensiz yumurtam iyi olursa ikinci ayda düşünürum yok degilse üçüncü ayi bekleyip dr mla birlikte tedaviye devam edecem.kendinize uyi bakin öpüyorum sizleri

Hakkimizda hayirlisi olur insallah yusufcum rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin ben inaniyorum 3 ay sonrada olsa bebis olacak insallah sende hep pozit. Dusun guzelim. Banada dua et lutfen allaha emanet ol canim benim

Slm gamze cim.zaten cogunda olmuyo ki ağrı.hangi iğne yi kullandilar?akintida simdi hemen olmaz.rahat ol yani kafani yorma.

olur gamze iğneden 36 saat sonra catlıyo yumurta doktor zaten sana su günlerde ilişki ol diye öneriyo bide cat iğnesinden sonra herkeste egrı olmuyo mesela bende gecen ay oldun hiç agrım olmadı

Geri