Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

kızlar benım çatlatma ıgnesı vurulalı 14.gunum bu 3. çatlatma iğnem ınsallah tutmuştur gecen ay 16. gun adet olmuştum 16. gun adet olmazsa kanda tahlıl baktırcam ınsallah hamıleyımdır.

Merhaba kizlar.yumossscum hadi inşallah gülüm hsyirli haberler aliriz inşallah. Gamze csnim bende 31 yaşındayım.benim igneden Inanki 38 saaat sonra ilski oldu bizim.oyle olmasına ragmen ikinci ignemde hamilelik oluştu ama l iki aylik ken gelisimi durdu ocak 17 de Kürtaj olfum.mart ayin da tekrar dusunecem allahin izniyle.simdi spora basladim daha dikkat ediyorum ve daha rahat olacam ki herşey daha güzel ve kolay olsun.demem o ki kafanı çok yorma ki olsun.bende de hic ağrı olmamıştı rahat olunki kızlar herşey daha kolay olsun.

Yusufum senin agrin akintin olmusmuydu ignexen sonra bu sefer bende hic bisey olmadi catladimi catlamadimi hisstmedim gecen sefer 36 saatinde kasik agrim akintim bel agrim olmustu bunda olmadi bu ayda umudum gitti

arkadaşlar hamişşşş olan yokmu benım kasıklar ağrımaya başladı herhal adet olcammm:-(

Mersba arkadaslar.gamzecim vallaha benim hic agtim felan olmamıştı. Akintiyida farkedememistim.rahat ol belirti arama ŕahat birak kendini. Defigim gibi misafir vardi fiye 38 saatte oldu o yüzden hamilelik olusmaz fiye düşünmüştüm.yumossscum hamilelikte de ayni ağrı olusuyo hic farketmiyosun hemrn hemen aynı agri.insaĺlah hamissindir.opuyosrum sizleri

Geri