Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Kizlar hastalandim buseferde olmadi 4 senedir ograşirim yok allahim herşeyin hayirlisini versin

Hep dua ediyorum canim. Inşallah benim de isteyen herkesin de hayirli haberler almasini nasip eder Rabbim...amin.

Bugun guzel bir bekleyis var nolur kizlar cok dua edin oldmu sabirsizlaniyorum Allahim sen duy sesimizi yarabbim:28:

Zehracım canım inşallah iyi haberlerini bekliyorum kalbim dualarım seninle bugün

Zehracim Insallah bu aziz mubarek gunde hayirli haberler alirsin... Hepimizin bu asure gunu de mubarek, dualarimiz kabul olsun ...

İyi aksamlar kizlar ben yeni katiliyorum araniza 26 yasindayim Allaha emanet 5.5 yasinda bir oğlum var bitane daha yavrum olsun istiyorum 11 aydir olmuyor :( Dr ileri derecede polikistik over var dedi yumurtaliklarim calismiyormus yumurta canlandirici iğne vuruldum 10 gün bu arada hic adette olmuyorum önce tarlusalla adet getirdi sonra iğne sol yumurtaligim hic calismiyor ve çok küçük bugun sağ yumurtaligimin baya büyüdüğünü soyledi ve catlatma iğnesi verdi ve dedi ki yumurta çok büyük çoğul gebelik bekliyoruz dedi ben korktum ama yazdiklarinizi okudukça o iğnenin çok etkisinjn olmadigini farkettim sanki çok az hamile kalan var :( iğneyi çarşamba vurulacagim bu iğne göbekten mi vuruluyor? Rabbim tüm isteyenlerin bu gece hurmetine kucagini doldursun inş. Ve benimde sagliklu sihhatli bebeklerimizin olması DİLEKLERİMLE sizce hamile kalirmiyim ki ve kalinca çoğul gebelikmi oluyor genelde

Canim geçmiş olsun Rabbim hayirli sonuc nasip etsin. O ignelerden ovitrelleyi gobekten yapilmistim pregnyl yi kalcadan oldum. Ayrica ben ogretmenim okulumda tam uc tane hocanin bu ilaçlardan ikiz çocuğu var. Yani oluyor yeterki Rabbim ol desin yeter...

Canim normalde o dozu doktor verir once bana bi doktor ovitrelle yi bi doz verdi iki ay sonra o doktora gitmedim. Alti ay sonra baska doktora gittim o da pregnyl verdi iki doz... yani zamanla mi artirdilar bilmem. Normalde 6 aya kadar bu sekil tedavi deneniyor olmazsa asilama olmazsa tüp bebege gidiliyormus. Hangi ayda tutacagi tamamen kismet

Geri