Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

ylgn canım test yap kan testını yarın çıkar bence yaparsan bızede haber ver. Benimde bugun 11. günüm ve 2. çatlatma iğnem. Aynı belırtiler bende de var .. Ama canım sıkkın nedense bu ay umudum yok ama Allah büyük..

Yine olumsuz olur diye korkuyodum ama sen cesaret verdin yarin yaptiram ya dunyanin sonumu napiim demi

cancazım idrarda çıkmasını bekliyorum kollarım delik deşik oldu 1.5 yıldır kan veriyorum hep dayanamayıp ama sonuç hep hüsran :( o yüzden kendimi tutuyorum şimdi ne kadar zor olsada adet olmazsam haftaya idrar testi yapıcam inşaallah varsa çıkar yoksa son çare mecbur kan testi:(:( ya da adet olucam :(:( hiçbirine gerek kalmıcak..:( oyy çok zor beklemek yaaaaa

Bi işe yeni başladım ve bunları paylaşacak kadar samimi arkadaşım yok. Kaldı ki çoğunluğu bekar zaten.Sizlerle bir gönül bağım oluştu.Rabbim isteyen herkesin kucağına nasip eder bebişini inşallah..Benim son zamanlarda düşündüğüm tek konu bu...Biraz da stres yaptım yani.İnşallah olur..Maddi açıdan biraz yorulduk.Eşim acele ediyosun tedaviye biraz ara verelim istersen diyor ben ara vermek istemiyorum ama sıkıntıya giriyoruz.ne yapıcam bilmiyorum.Sanki olmadı gibi bi düşünce var içimde..

Geri