Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

kızlar benımde çatlama iğnesinde 2. günüm 17snde oldum bekliom bende biiii umut hepinizi cook ıyı alıyorum bnde hüsrana ugradım ınsallah bu ay ugramam bebeğime kavusurum tabi sizde 4. iğnem oldu 4 aydr tedaviye basladık bnde 1.5 yıllık ewliyim rahm filmide özel hastanede 300 liraya cekildim cok cok bi ağrı yok korkmayın hakkımızda hayırlısıııı bende hamile oldugumu duyunca buraya hmn yazcam karbonat testide aklımda hani :)

Evet cigdem bel agrisi adetin ben geliyorum bosa umutlanma demesi cok üzgün mutsuzum bacilarim bi komsum var 9 tane dogurmus gene hamileydi oda ikiz olmus 11 cocuk oldu off neyse isyan etmeyim Allah büyüktür:(

Ah gamzecim cok uzuldum ya :(( insallahhhhh bidahaki ay olur moralini
Yuksek tut kuzum. Bnde dun sancilandim ama simdi bisey yok daha

gamze kaç yıllık evlisin ve daha önceden bebiş varmı..Pes etme yaaa bende dün kan tahlili yaptırdım çıkmadı.Çok üzgünüm ama pes edemem şimdilik tedaviye ara verdim ama belki tedavisiz olur umut dünyası işte...

eu2 ve ylgn dün akşam yaşadığımız sıkıntıları düşündüm.Benim ailemde bir tek benim annem biliyo durumları oda dün akşam aradı bebek yok diyemedim...Çok zoruma gitti..Eminim sizde aynı şeyleri yaşıyodursunuz...Doktorumu bile aramadım.Progestan kullanıyodum onu bile bıraktım...eşime sataştım birazda onla kavga ettik.Psikolojim iyice bozuldu..Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Ama inanılmaz derecede çok üzgünümmm...

Geri