Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Kızlar benimde negatif. .malesef :( bu arada yeni bir şey öğrendim dun hemen paylasayim.duramadim yerimde yine gittim erken gebelik testi aldım eve bi geldim üzerinde ovulasyon testi yaziyor sasirdim yine de yaptim silik bi çizgi çıktı sevindim agladim sevincten eczaneye gittim sordum meger bosunaymis silik cikarsa negatif mis :( yani sunu öğrenmiş oldum ovulasyon testi erken gebeligi gosteriyor 2.cizgi digeriyle ayni yada koyuolmak kkaydıyla. .ne diyelim nasip..muhtemelen rahim filmi cekilecem bu ay..duaya devam arkadaslar ..eu2 idimiz sensin :) goster kendini dostum :):)

Slm kizlar tatile cikmistim yeni geldim biraz okudum paylastiklarinizi.eu2 ve cancazim ve diğerleri inssllah hamilesinizdir.o psilkolojik durumu bende cok iyi bilirim.beni taniyanlar bilir yeni bir aydir kürtaj olmak zorunda kaldim 8 haftalikken gelisimi durmustu diye.dr gittigimi eşimin ailesi herkese tedaviyle hamile kaldigimi davulla yaymislar.bunu duydugumda cok üzüldüm ama suan umruma bile gelmiyo.kurtaj sonrası ilk reglmi bugun oldum iki Ay sonra tekrar düşünecem.demem o ki tamam kimseye soylemeyin ama onlari adam yerinede koymayin.olan bize oluuyo.bakin ben hamile kaldim iki nci ayimda stresten gelisimi bile durdu.takmayin kimseyi meryem süresi ve dualari hicbirakmayin.acizsne bir tavsiyede bulunmak istedim.allaha emanet olun.yanliz degilsiniz bunu bilin kizlar.

Çatlatma iğnesinin 16. günün sabahı itibarı ile adet oldum arkadaşlar.. Artık iğne ilaç kullanmamaya karar verdim.. İnş. Rabbim hayırlısıyla nasip eder hepimize..

Geri