Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Zehracım merak ediyorum canım nasılsın ?

Rica ederim Şerife elimizden duadan başka bişey gelmiyor. Ben her ay 28 günde bi adet görürüm dün de adet tarihimdi ama olmadim. Pazartesine kadar beklicem Insallah Rabbim gönlümün muradını nasip eder. Gerçi hiç bi belirtim yok ama hayırlısı. Birbirmize dua edelim... Hayırlı cumalar olsun.

Arkadaşlar doktorunuz iğnenin 14.günü kan testi yapın dedi mi yoksa adetinizi mi bekliyorsunuz? Benim 14.günüm bügündü. Hastalanmadım ama ağrılarım başladı

Canım benim bundan onceki gittigim doktor 15.gün adet olmazsan kan tahlili yap dedi. O gun tahlil yaptim negatifi gordum sonraki gun adet oldum. Bu sefer doktorum bisey demedi hatta olmazsa iki ay gelme ilaclarin etkisi devam eder sende sorun yok stres yapma yeter dedi.

Kızlar bu gün sabah adet oldum. Üstüne bi kaç ay önce evlenen tanıdıkların hamile haberini aldım kayınvalidemden kalbime bişey oturdu. Allah herkesin bebeğini sağlıkla kucağında görmesini nasib etsin. İsteyen herkese de en yakın zamanda versin. Canım çok sıkıldı agladım ama yapacak bişey yok. Doktora da gitmicem bi kaç ay. Dualarım sizinle kendinize iyi bak Allaha emanet olun....

Ayın kaçında iğne vuruldun canım sen? Benide dün kayınvalidem aradı bi yakınımız hastanede yatıyor. Sen sakın gitme nolur nolmaz diyo. Nasıl sinirime dokunuyor. Kötülüğüme söylemiyor belki ama batıyor bana ağlıyorum hep eşimde sen böyle moralini bozduğun için olmuyor diyo... Yine adet olacakmışım gibi ağrılarım başladı

Bende 24 ekimde vuruldum iğnemi çok kararsızım. Aynı sorunun cevabını arıyorum

Güneş üzülme kimseyide kafana takma sitrestende olmaz anniyomseni de boşver kacaydir tedavi görüyon kacsenedir evlisin istersen cevap yaz

Geri