Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

hmm... ama ben doktora sormstm gmzky nasıl catlayp catlamadığını anlıyosnz faln dıe yumurta buyuyo ama çatlıyo mu dıe srdm çatlamazsa kist olur çatlarsa zatn adet olursn demişti....

Doğru demiş aynen öle bnde zaten adetimin olmadığı ve pko oldğum için hemen duyunca o tahlli yaptrdım ve yumurtlamın çatlamadığı kesinleşti

Slm kizlarr bnde adet oldmmm:(( o dedgnz progestoron bnde adetin 21 gnu yaptm ve 37 cikti..dktr bile sasirdu cok supr cikmis dedi yumurtlmn olms..ama hmile klmdm maalesff...

Arkadaslar merhaba. Yazdiklarinizi takip ediyorum. Bende sizlerle ayni duygulari yasiyorum. Cok istememe ragmen hamile kalamadim. Benim hem sag hem sol yumurtaligimda cikolata kisti var. 3 kez klomen kullandim iki kez catlatma ignesi oldum. En son ignemi olali 9 gün oldu. Merakla bekliyorum ama cok ümitsizim. Hic belirtim yok. Bir kere kimyasal gebelik yasamistim o zaman belirtileri az cok yasamistim. Ama simdi hicbir belirtim yok. Bu ayda olmazsa rahim filmi cektiricem ama korkuyorum. Mutsuzluktan geceleri uyuyamiyorum. Allah hayirli, saglikli sihatli evlatlari bizlere nasip eder insallah. Hic belirti olmadan hamile kalma sansim var mi acaba:( boyle bir durum yasayan var mi arkadaslar. Benim bu ay iki yumurtam vardi biri catlamis ama digeri igne olmama ragmen catlamadi o yuzden olmayacak biliyorum:(

wanted!!! yusufum83 betül ulusoy :) bnımkıde denk gelmemiş demek kı bidahakine denk gelir inşallah o kadar da dikkat ettim ama nasipp? nasip demişken nasip diyede biri wardı :)

Elifgül benim duygularımı yazmşsın resmen-(
aynen film çekil ve eşinde bakılmadıysa bakılsın. Bende 11. Günümdeym adet olcak gb belim çatlıo ya bakalım hayırlısı bide olumsuz bakma bak bende sadece bir yumurta vardı-(

Geri