Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Canım film konusunu merak ediyorm ben de önmdeki ay çektrcem çok mu ağrılı oluyo narkoz faln aldn mı?
Narkoz aldim cnm bn uyandiktan sonra cok hafif bir karin agrisioldu ama norkozsuzda ayniymis senin neyin var cnm bnde pko vardi duzene girdi sukur ama bu 4olcak 3tanesinde olmadi film cekildim simdi filmden somra ilk olcak ama ins plur cnm hepimizin.

kızlar bnde cektırdım abartacak narkoz alacak gibi agrı yok 6 ocakta cktrdım 3.iğneden sonra bişey olmadı rahım agzına takılan alet acıtıyo cok degıl ama ilacı sıkırkanke basınc oluo karnında :) 15 dk faln suruo narkozu almayınn vucudunuza boswere ufak acılarada dayanın nasıl bebiş yapcaksınz ;) iyi aksamlar bu arada h.geldn cera. adet gunun gecınce yap garantı olsun

Arkadaşlar merhaba öncelikle dualarım bebeğini kucağına almak isteyen herkesin yani hepimizin üzerine olsun sağlıkla mutlulukla alırız inşallah. ☺ Ben geçen gün de yazmıştım başımdan geçen süreci biraz anlatmıştım. Benim aklıma takılan hususlar var ve yardımınıza ihtiyacım var Ben 6 mart cuma günü ovitrelle yaptırdım. Bu benim 2. Çatlatma iğnem ama ilkini yaptırdığımda prolaktin hormonum (süt hormonu yüksek olduğunda hamile kalamazsınız.) Yüksek çıktığı için hamile kalamayacağımı biliyordum o yüzden umutlanmamak adına süreci çok takip etmedim. Benim anlayamadığım şu ben 26 günde bir adet olurdum. Doktor ilk iğnemi adet sonrası 12. Günde vurmuştu. Şimdi 14. Günde. Normalde 19unda adet olmam lazım doktor gebelik testini 22sinde yap dedi. Aradaki o sürede adet olmazsam umutlanmam gerekir mi? :) Off bu sayılardan hiçbir şey anlamıyorum. Bazıları iğneden 3 gün sonra yumurtlamışım diyor bunu nasıl anlıyorsunuz hesap yaparak. Kafamda deli sorular :)) 9-10 aydır güya çocuk düşünüyoruz ama stresten horman yükseltme yok kistti derken sağlıklı bir şekilde denemeyemedik bir türlü. Bu arada iğne bende gazdan ve gaz sancısından başka bir şey yapmadı.

Arkadaşlar merhaba öncelikle dualarım bebeğini kucağına almak isteyen herkesin yani hepimizin üzerine olsun sağlıkla mutlulukla alırız inşallah. ☺ Ben geçen gün de yazmıştım başımdan geçen süreci biraz anlatmıştım. Benim aklıma takılan hususlar var ve yardımınıza ihtiyacım var Ben 6 mart cuma günü ovitrelle yaptırdım. Bu benim 2. Çatlatma iğnem ama ilkini yaptırdığımda prolaktin hormonum (süt hormonu yüksek olduğunda hamile kalamazsınız.) Yüksek çıktığı için hamile kalamayacağımı biliyordum o yüzden umutlanmamak adına süreci çok takip etmedim. Benim anlayamadığım şu ben 26 günde bir adet olurdum. Doktor ilk iğnemi adet sonrası 12. Günde vurmuştu. Şimdi 14. Günde. Normalde 19unda adet olmam lazım doktor gebelik testini 22sinde yap dedi. Aradaki o sürede adet olmazsam umutlanmam gerekir mi? :) Off bu sayılardan hiçbir şey anlamıyorum. Bazıları iğneden 3 gün sonra yumurtlamışım diyor bunu nasıl anlıyorsunuz hesap yaparak. Kafamda deli sorular :)) 9-10 aydır güya çocuk düşünüyoruz ama stresten horman yükseltme yok kistti derken sağlıklı bir şekilde denemeyemedik bir türlü. Bu arada iğne bende gazdan ve gaz sancısından başka bir şey yapmadı.
canım bazıların da bu iğne adet gecikmesi veya daha erken gelmesi gibi durumlar yapıyo yani bünyeden bünyeye değişebiliyor. O üç gün sonra yumurtlamışım diyenler de sanırım adet olma zamanlarına göre diyorlar yani normalde iğnenin 14. gün doktor adet olursun diyor eğer 17. güne sarkarsa 3 gün sonra yumurtlamışım diyorlar. yani ben okuduklarımdan bunu anlamıştım :) yanlışım varsa arkadaşlar beni düzeltsin :) bende de iğne aşırı gaz sıkıntısı oldu hala bile devam ediyor . benimde bugün 14. günüm hayırlısı bakalım :)

Mrb. Ben subat 26da ignemi vuruldum.bugun 13. Gun idrar testine silik cizgi cikior. Daha beklemem gerekirmi . Bi haftadirda gogus hassasiyetm var. Doktorum 5indn itibaren progestan verdi fitil olarak kullaniorm. Bu adeti geciktirirmi.kan testi yaptirsm cikarmi acaba. Kafam con karisik =(
canım idrar testine pek güvenme 14. veya 15. gün kan tahlili yap. onlarında adeti geciktireceğini bilmiyorum.

Valla kizlar bnm cektrdigim yer mecburz riske atamm korkup vaz gecerseniz feln die narkozlu oldu pisman degilim verilen narkoz cok agr degil cocuklara bile yapilan birseymis neyse herkes kismetini yasar bnmde boyleymis .

canım bazıların da bu iğne adet gecikmesi veya daha erken gelmesi gibi durumlar yapıyo yani bünyeden bünyeye değişebiliyor. O üç gün sonra yumurtlamışım diyenler de sanırım adet olma zamanlarına göre diyorlar yani normalde iğnenin 14. gün doktor adet olursun diyor eğer 17. güne sarkarsa 3 gün sonra yumurtlamışım diyorlar. yani ben okuduklarımdan bunu anlamıştım :) yanlışım varsa arkadaşlar beni düzeltsin :) bende de iğne aşırı gaz sıkıntısı oldu hala bile devam ediyor . benimde e bugün 14. günüm hayırlısı bakalım :)
ewet cnm doktora gidip yumurtanin catladigini takip etmessen addt olgun gundn anliyrsun normalde14gunde gorrsen ignedensonra catliyr 17gunde olursa igneden3gun sonra catliyr

Geri