Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

:ar4fd:Slmlar herkese.ya tahir belkis tam net sonucu aldin mi merak ettim ben.insallah olumludur.bide gözde Gürler canim yani senin stresini o kadar net bi sekilde hissettim ki okurken çok üzüldüm. Sana yanlış bi akil vermiş olmuyayim ama bu bebis düşünme aşamasında yapilan uygulamalarda kayinvalidenleri niye haberdar edip onlarin stresini de yükleniyosun.soylemeyin bence.onlarin da istemli yada istemsiz yaratacağı stresten uzak kalırsınız. Ben şuan öyle yaptim.bilmiyolar..bilseler bide onlarin stresini yasarim.bj önerimi bi düşün bence.herseyi bilmek zorunda değillerr:hede::Laie_23:

Benim ablam dokuz on yillik evliydi.bu süre zarfinda epey bi islemler geçirdi. Hepsibde de kayinvalidesi gillerin haberi vardi ve bu süre ci hat safhada stresle yasadi.donunda bu yaz ayrildilar.bende bu süreci daha da stresle yasamamak adina kayinvalidemlere soylemedim.biz ablamda bu hataya düştük isterim ki kimse yasamasin.herkes herseyi bilmek zorunda değil. Yanliz değiliz bak burada bizi enaz bixim kadar anlayacak arkadaşlarımız var burada birbirimizden fikir aliriz . öpüyorum mutlu ve saglicakla kalin.:d040:

Tahir belkis bende merak ediyorum seni...Doğru söylüyorsun arkadaşım. Ilk hamile kaldığımda tabi kimyasal gebelik olduğunu öğrenene kadar söylemiş bulunduk hamileyim diye. Sonra kimyasal gebelik dediler falan o arada öğrenmiş oldular. Kayınvalidem çok istediği için onun gündemi hep bebek. Henüz düşünmüyoruz dememe rağmen böyle işte. Şimdi Allah nasip ederse pazar yada pazartesi günü ameliyat olucam onu dahi söylemedik kimseye. Allah'ım hepimize sağlıklı sonrada hayırlı evlatlar nasip eder inşallah

Arkadaşlar bnde iki yıllık evliyim. Bi yıldir tedavi qoruyoruz hsg çekildi olmadı qecen ay klomen çatlatma iğnesi arti progestan yollndm olmadı bu ayda aynı işlemler yapıldı buqun iğneden sonraki yedinci günüm.. İğne olduktan bi qün sonra kasıklarımda ağrı şişkinlik oldu ve hala devam ediyo oynı durumu yaşayan var mi?

Bende 2ay aynı Tedaviyi gördüm ikisindede çok ağrım oldu iğneden sonra. Doktoruma başvurdum özellikle klomenden dolayı bu ağrıların normal olduğunu söyledi. Hatta Ağrı kesici verdi ama hamileliği etkilemez demesine rağmen korktum kullanmadım.

Geri