Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Vldcn cnm Sağol dediğin gibi streste çok var bende oglumda 4 ay sonra hamile kaldım bu ikincisindede 5veya6 aya kadar hamile kalırım diyordum 7 inci ayimda pko olduğumu öğrendim normal yollarla hamile kalmamin zor olduğunu öğrendim onun için insan daha çok üzülüyor yinede şükür inş önümüzdeki aya hepimiz alırız o güzel haberi.

Ben size bişey sormak istiyorum klomen+ovitrelle kullananlar ikinci ayında nasıl bi tedaviniz oldu ben tam anlamadım ama sanki iki ay sonra gel dedi niye bu ay tekrar kullanmıyorum ilacı .

Misafir oyuncu canım bana 2 ay klomen verdi ilk ay tek yumurtam vardı çatlatma iğnesi vermedi.2.ay üç yumurtam vardı çatlatma iğnesi verdi.olmayınca 3.ay hsg istedi.şu an 4.ayım klomen kullandım iki yumurtam vardı çatlatma iğnesi verdi 23.nde igne yaptırdım 36 saat sonra beraberlik sonrada gün aşırı dedi.Benim tedavim şu an böyle gidiyor.Göğüslerin çok hassas 2 gündür mide bulantım var ama anladimki bunlar gebelik belirtisi değil ilaç vede ignenin yan etkisi olabilir.

Mejda ayy hamilesin hamileain ailim çıktıysa yatın mutlaka yaz merakta bırakma
Tedavi olarak neler yapnistin bu ay farklı bisi yaptinmi

Gamzky teşekkür ederim çok, güzel dileklerin için. Hap hic kullanmadım ben evlendigimden beri. Önce doğal olarak olmasını beklemeyi düşünüyorum bu sebeple. En azından 2 ay kadar daha, olmadı öyle Dr a gideyim diyorum. Bu arada incir kürü soğan kürü vb. Yapsam mi ki diyorum. Adetim çok düzenli sayılmaz
Canım adet düzensizliğin varsa ve daha önce bu sebeple doktora gidip sebebini öğrenmediysen sana tavsiyem doktora gidip çocuk düşünmeye başladık genel muayenemi olmak istiyorum de ve genel bir kontrolden geç. Zaten doktor bir problem görmediyse 6 aydan hatta 1 yıldan önce gelme diyecektir. Yanlış anlama canım adetim düzensiz dediğin için doktora gitmeni tavsiye ettim

Vldcn cnm benim tek yumurtam vardı iğne yaptı sonra hamile kalmasam klomene devammi dedim yok ikinci ayında hasta olup gel dedi ama hani bir umut belki hamile kalırım diye çok ustelemedim şimdi düşünüyorum niye öyle söyledi o şekilde tedaviye ara girmiş olmazmi ve sana bisey söyleyeyim bende hiç göğüs hasasiyeti olmadı mide bulantimda farklı bi ilaç kullaniyodum onun etkisiydi inş bu ay hamilesindir çok sevindim içimden bu ay hamile olabilirsin gibi geçiyo çünkü iğneden sonra bende hasasiyet olmadı ama oglumda daha bir haftalikti göğüs hasasiyetimin vardı

Teşekkürler güneş, anlıyorum denek istediğini :) o zaman en kisa surede gideyim ben. Neticede kaybedecek birseyim yok. Belki faydali olur dediğin gibi, Allah herkese nasip etsin inşallah.

Bende vurdum iğne ve klomen de verdi yarın 13. Günü olucak pek bir sey hissetmiyorum.3 gündür mide ağrım vardı zencefil ilaç derken daha iyi oldu yurtdisindan geldim hava değişikliğinden de olmuş olabilir tabii.hayırlısı Rabbim den bnde merakla bekliyorum

Misafir oyuncu canım geçen ayda aynı belirtileride yaşadım.Hormon ağırlıklı ilaçlar olduğu için bu belirtiler oluyor bence araştırdığım bir çok sayfada bu tarz belirtiler yaşayan çok kişi var.Her zaman hayırlısı dedim öyle olur inşallah.

Ben hiç o belirtileri yaşamadım cnm onun için söyledim mide bulantim oldu oda başka bi ilactandi benim için göğüs hasasiyeti hamilelik demek benim bu 8 inci ayim bende hiç göğüs hasasiyeti olmadı olursa kesin hamile yim gözüyle bakarım herhalde.

Geri