Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

merhaba ben adetımın ucuncu gununden ıtıbaren klomen kullandım doktorun belırledıgı gun konntrole gttım ama aynı zamanda hap kullandıgım sure boyunca ıllıskı devam ettı ve kontrole gttıgımde ıkı tane yumurtamın catlamak uzere oldugunu ogrendım ve o gun ıgne yapılma catlatma ıgnesı ılıskıye devam ettık tekrar gttıgımde yumurtaların catladıgını ogrendım ovılasyon gerceklesmıs dedı ve ılıskı bır ıkı gun dha devam dedı 8 gun gectı sol tarafımda bıcak gbı agrılar oluyo bu hamılelık belırtısı olabılırmı??????????????????

kasık ağrısı hamilelik belirtisi derler inş. hamilesindir cnm. bende ovitrelle yaptırdım ama hafif sancılarım oldu bugun 12. günü acaba hamilemiyim?

hamimisin belli oldu mu? benimde 13 gün oldu çatlatma iğnesi olalı.. merak ediyorum ne zaman sonuç alacağız..

slm arkadaslar bende bu ay klomen ve çatlama ignesi kullandm igneyi subatin 15 de vuruldum bugün 10 gün oldu cok korkuyorum melegm yine gelmck diye:(((

Kizlar bende 19 nisanda catlama ignesi vuruldum igneyi vuruldugum gunden beri kasıklarımda feci agrilar oluyor ve koyu beyaz akıntım var acaba bu hamilelik belirtisi olabilirmi ve göğüslerimdede hafif agri var

mrb izelcik aynı gün iğne vurulmuşuz bende de kasık ağrısı ve göğüslerde çok fazla ağrı var cesaret edip test yapamıyorum sen test yaptın mı?

Hanımlar hormon bazlı ,yumurta uyarıcı ilaçlar kullandığınızdan ötürü kasıklarda ağrı,gögüslerde hassasiyet olması normaldir.Beklenen mensinizde gecikme yaşarsanız test yaparsınız

Arkadaşlar yeni üyeyim ya 6 mayıs çatlatma iğnesi vuruldum bugün 5. günü ama bnde hiç kasık ağrısı olmadı sadece 2gun belim ağrıdı şimdi oda yok acaba yumurtam çatladımı sağ tarafmda 18 m çapnda 1tane yumurtam vardı lutfn cvp bekliyorum ..

İyi geceler kimseler varmi ? 4mayısta iğne vuruldum çok agrim olduğunda doktora gittiim ve yunurtaliklarin super dedi hala kasiklarimda agri var ayni zamanda akintim ve belimde agrim var test gununu sabirsizljkla bekliyorum inşallah güzel haberler aliriz cümleten

Geri