Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Ya canlar size bişey soracam.benim igneden sonra dr um hiç kontrole cagirmadi.ve sadece biryumurta gorundu.oda 15 mm.sizindemi öyle oldu.kafama takilan acaba 36 saatten önce yada çok daha sonran catlamis olma ihtimali varmi.

Yusuf benim iki yumurtaligim iyi dedi amma olmadi demekmi nasipdegilmiş doktor cagirmasi gerekirdi inneden sonra bir bucuk hafta sonra gel dedi tahlil yapar

Canim benim olacak insallah allahin izniyle.sadece hepmiz icin getekli olan sey birazcik zsmsn.ama bizi yanliz birakma tamam mi bu bekleme sürecinde de.bakayim bende 22 sini bekliyorum eger olmazsa vne yapacak bilmiyorm.senin yas kac canim ne kadardir evlisin.

Benim kide ayni seyi soyledi gözde. Ama tekrar kontrole cagirmasi gerekmiyo mu.ne zaman catladi diye???bakalom bi hamilelik olmazsa bunu bi soracam dr ma.

Mrb gozdecim dun gittim ve cok sukur bebisimin kalp atışlarını duydum canim su an tm 7 haftalik oldu canim allahim herkedin gonlune gore versn herkesin kucagini doldursun rabbim

Gnydnn kizlarr... Zehracm hayirli olsn rabbm ssglkla kucagna almyi nasp etsn inssh.:) sen klomen ve catlatma ignsndn sonra mi hamile kaldn?nasil bi tedavi uygldi doktr sakincasi yoksa paylasirmsn?

Sen bi sor bakalım Yusuf ben doktoruma o kadar çok soru soruyorum ki bunalttım adamı bıktı benden :))) hayırlısı olsun zehracım senin ilki kızdı demi şimdi erkek olur inşallahhhh iki duyguyuda tadarsın :)) darısı bizim Başımıza inşallah dua et bize bol bol

Geri