Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Slm arkadslar bende 20 yasindayim 1.5yillik evliyim klomen+catlama ignesine basladm 3 ay once 1i tutmadi 2.de kist oldu cok kucuk ve gecti hmn vedunde 3. İgnemii oldummm insallahh olurr bu ayy haktannn hayirlisiii

As. Hg aramıza inş olur kafana takma tutar bana iğne yapıldığında tek yumurtam vardı oda 23 Ml di kiss olma durumu vardı kendimi en kötü duruma odakladım Dr gittim hiç umudum yoktu yumurtan çatlamış dedi sevindim şimdide bir hafta bekliyorum yine kendimi kötüsüne alıştırıyorum olursada fazla üzülmüyorum hersey takdir ilahi bundada vardır bir hayır Rabbim evlat verirse bizlere çok şanslı olurlar biz hasret kalıp iyi bir anne oluruz kızlar Allah'a emanet olun

İnsallah bende kotusune kendimi alistiriyorum sonucundaa mutlu oluruz burgun inaniyorum buna.

Dediğiniz gibi kendimizi en kötü sune haxirliyoruz da ya dış etkenler arkadaşlar. Benim sistemimi çökerten hemen cocugumun istedigim anda olmamadi değil digerlerinin imtahan olduğunu anlamayip suçlu eksik muamelesi yapması. Anlamiyolar.bizi nizden badka hic kimse anlamiyo.bugun sizden aldığı m desteği esimden bile göremedim.insallah Rabbim herseyin en hayirlisini verecek kizlar.

Malesef ben tam 4 gun erken olarak dun adet oldum cok ama cok uzuldum.. cok aglDim esim cok umitliydi hala soyleyemedim

Arkadaslr sizler ksc yasindasiniz herkesin bi sinavi var bizimde bu cok sukur caresiz devasz birsey degil yine bin sukur bu halimize ,15 aralikta oldum catlama ignemi bnde

Betul sende esine soyle gec olmadan dunyanin sonu degil iyi gununde kotu gununde yaninda olan tek kisi soylemezsrn sen daha cok uzulursun 4 gun erken olmanin sebebide usutttun yumurta kalitesz cikmistr

Üzülme Betül herşeyde vardır bir hayır kuzum bende test yapmaya korkuyorum benim iğne yapılalı 17 gün oldu 12 de Dr gittim yumurtam çatlamış dedi 14 nde adet günümdü olmadım dr 22 sne kadar bekle dedi ama hiç umudum yok kızlar bende 27 yaşındayım ama üzülmek üzülmek getiriyo bunu biliyorum ama yapamıyoruz betülcüm evet sınavdan geçiyoruz belki Allah yardımcımız olsun

Geri