Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

hatta aslinda bende 27 eylulde vuruldum ama o günü saymiyorum ilk.iliski 24 saat sonra oldugu icin ondan itibaren sayiyorum hatami ediorum:(

Bugün yaptırdım 4.50çıktı maalesef dünya Başıma yıkıldı doktorum kimyasal gebelik yaşadın dedi. Canımdan Parça koptu sanki. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah hayırlı haberlerinizi bekliyorum

Merhabalar bende klomen yumurta takibinden sonra Eylül 27 de ovitrelle iğnesini vurundum. Adet dönemlerim düzensiz olduğu için adet gecikmesi gibi bir anlayışım olamıyor . Perşembe günü 14 gün olacak test yapmalı mıyım ? Güzel hbr alanların hayırlı haberlerini bekliyorum. Allah kimseye evlat sevgisini aratmasın isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin inşallah :)

Biraz sabir gercekten kafayi yedirtecek bi durum...ama cok ciddi bi rahatsizligin yoksa eninde sonunda oluyor...bugun igne vurulali 12.gunum merakya idrar testi yaptim negatif cikti aslinda idrar icin adet gununu beklemek lazim..; ( sabir ins elimize alicaz bebeklerimizi

Evet kesinlikle sabır. Kimileri kolay kavuşuyor kimilerinin de bizim gibi mücadele etmesi gerekiyor. Ben 2 gün sonra test yapıcam sonucu paylaşırım. İnşallah sende de güzel haberler alırız Özge .

Merhaba arkadaslar, yasim 23 ve 3senelik evliyim ve evlendigimizden beri bebek istiyoruz. Tetkikler yapildi bende ve esimde hicbir sorun yok diyor doktorlar. Daha once calisiyordum serophene tb.kullandim kontrollere gidemedm, olmadi. Biraz ara verdim simdi calismiyorum ve tamamen bebekle ilgili tedavilere yogunlastim. Simdi doktorum ilk kez klomen tb verdi 5 gun 2x1 kullandim. İlac bittikten bes gun sonra kontrole gittim ultrasonla baktiginda solda 20mm sagda 18mm olarak iki yumurta tespit etti. Gayet iyi yumurtalar dedi ve bana 2 tane pregnyl catlatma ignesi verdi. İkisini ayni anda yaptir dedi, igneden sonraki bir hafta cok onemli gebe kalma sansin cok yuksek bu hafta dedi, dun aksam igneleri yaptirdm ve birkac saat sonra birlikte olduk, heyecanla bekliyorum. Rabbim bu zorlu surecte hepimize yardimci olsun insallah en kisa zamanda meleklerimizi kucagimiza saglikla aliriz. Sevgiler.

Ins olur...benden kötü haber adet oldum artik bidaki calismalara isin garibi adetime 2 gun vardi:(

Geri