Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

merhabalr bende 27 eylülde ovitrelle yaptım dün test yaptım negetif çıktı .. fakat kasıklarında özellikle oturunca batma hissediyorum.. kist oluşmuş olabilir mi....

Üzüldüm canım ya benim adetim 3gün gecikti bugün idrar testi yaptım ama negatif doktora gitmelimiyim yoksa bekleyeyim mi biraz daha hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum

Bende 27eylülde vuruldum iğnemi 27gün arayla adet oluyorum geçti ama gelmedi. Bugün benimde test negatif çıktı ama çok ağrım var sağ kasığımda ve belimde ne yapmalıyım bilmiyorum. Kaç gün gecikince doktora gitmeli acaba ?

slm herkese bende 2 aydr klomen kullaniyorm bu ay igne vuruldum 4 gun boyunca kasiklarimda agri oldu ama simdi hafif var ve ara ara oluyor gogus ucumda agri var tansiyon dusmesi sik idrara cikma ve surekli uyku halim var sizce bu ne hamilemiyim sizce arkadaslar birde sag kasigimda sertlik var umarim hmileyimdir Allahim hic kimseyi evlatsiz birakmasin

Zehra hanım benimde öyleydi ama maalesef kimyasal gebelik çıktı Rabbim evlatsız bırakmasın hiçbirimizi. Ben bu ay tekrar başladım tedaviye hayırlısı bakalım

Merhabalar bende bu ay klomen ve ovitralle kullandım ama Maalesef bende de olumlu bir haber yok:( adet oldum. ama vardır kesinlikle bir hayır. Tekrar başladım klomene bakalım bu ay neler olucak . İnşallah bir dahaki ay hayırlı haberlerimizi alırız birbirimizin.

Merhaba arkadaslar bende bu ay çatlatma ignesı overıtelle kullandım 4 gün geçtı adet olacak gibi ağrım var 4 gündür ağrı bitiyor batmalar oluşuyor ve adet olacağım gün kan testı verdim neğatıf cıktı dk bazen cıkmayabılır dedı be yapmalıyım

bence biraz daha bekle adetin gecsin oyle tekrrla testi bizede haber ver oldumu

Geri