Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

benim hiç bi belirtim olmadı iki arkadaşım daha vurulmuştu onlar da adet gecikmesi oldu ve doktor adet söktürücü verdi ama bende sadece iki gün gecikme oldu o kadar yani olumsuz senin belirtilerin ne cancazım

Canım benım sadece bel ağrılarım oluyo onun dışında bı belırtım yok, doktor progestan verdi onu kullanıyorum onun yan etkısınden galıba basım çok dönüyo ve halsızım sürekli, bılmıyorum yaa çok kasık ağrımda yok. sık idarar sorunum var işte. göğüs hassasıyetı en buyuk belırtı bence, acaba aramızdahassasıyetı olmayıp hamıle olduğunu öğrenen var mı ??

benim belimin sağ tarafın da ağrı sanki yanma gibi mide bulantısı o kadar umarım senin tutar ve bu belirtiler kişiye göre değişiyor tam bi tarifi yok sanırım

benim belimin sağ tarafın da ağrı sanki yanma gibi mide bulantısı o kadar umarım senin tutar ve bu belirtiler kişiye göre değişiyor tam bi tarifi yok sanırım

ewet canım ilk iğne ve hemen aşılama dedi bildiğim kadarıyla çatlatma iğnesi bi kaç defa daha uygulanıyomuş o yüzden dr pek güvenemdim ve hiç bi sorunum olmamasına rağmen hemen aşılama dedi

Eliffimmmm ne olur kendini üzme. Mejda canimmm sende ayni sekilde.benimde ikinci ayda oldu.baskasinin 3 baskasinin4 de.birazcik daha zamani var demek ki.rabbim önce bizim ve sevdiklerimizin sagligini esirgesin bebisler gelecek yakin zamanda.bende üzüldüm üzüldüm kendime ettim. Nefes alıp vermede her saniyemde acaba demekten yoruldum.ama hic beklemedigim anda geldi.aynen sizinki de böyle olacak . öpüyorum ikinizide rabbim en yakin zamsnda saglikli hayirli evlatlar nasip etsin canlarimm.

ewet canım ilk iğne ve hemen aşılama dedi bildiğim kadarıyla çatlatma iğnesi bi kaç defa daha uygulanıyomuş o yüzden dr pek güvenemdim ve hiç bi sorunum olmamasına rağmen hemen aşılama dedi

Nurşen canim benim de uyku halim vardi testen önce. Insallah hamiledindirrrr.arkadadlar ben bi müddet yazmiyacam hepinizden güzel haberler bekliyorum. Ama girip okuyorum bana bi sorunuz olursa cevaplarim hrpiniz allaha emanet olun. Görüşürüz.

Geri