Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

06_burcu

Yeni Üye
Üye
Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Çatlatma iğnesinden sonra hamilelik belirtileri çatlatma iğnesi olanlar hamile kalanlar melek kadınlar kulübü forum'da

gebelik belirtileri

kızlar ne olur bana bir careeee bu benim ikini gebeligim olucak ama bende garıp degısıklıkler var ben bu ay korunmayı bıraktım ogluma bırkardes olsun dıye fakat hamılemıyım degılmıyım kestıremıyorum goguslerım sıstı yorgunum saclarımı sallıyamıyorum bıle bıde bu hasta goguslerımden sut gelmeye basladı ınanılmaz yuzun sıvılcelı oldu hayatımda ben bu kadar sıvılce bır arada gormedım :zonked:kafayı yıycem doktora gıttın kan testı yaptırdım ama bır kac gun ıcınde bellı olucak bana yardımcı oun ne olurrr....

gebelik belirtileri.jpg

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİKKATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çatlama iğnesi yaptırdıktan 14 gün sonra gebelik testi yaptırmalısınız arkadaşım. Doktorunuzun bunu size söylemiş olması gerekiyor zaten.

hayalim

çatlama iğnesinden sonra 14. gün test yaptırdım 164.9 çıktı hamile olabilir miyim

bende ayın 18inde ovıtrelle vurdurdum.kasımın 7sindede adet oldum.şuan göğüs uçlarım inanılmaz acıyo ve kızardı göğüslerime el süremiyorum doktorumda günün geçerse gel dedi hamile olabilirmiyim acaba çok sabırsızım normalde göğüs ağrılarım böyle olmazdı bana yardım edin bu şekilde hamile kalan varmııı

mrblar bende 3 senelik evliyim bebek hasretiyle yanıp tutuşanlardanım kasımın 29 da ovitrelle çatlama iğnesi vurundum adetime 3 günün var göğüslerimde adet olurken olduğu gb şişlik ve çok acı var dokunamıyorum bile akıntım filan yok bu iğne kesin çözümmüdür yardımcı olursanız sevinirim birde çatlarken hisseden arkadaşlar varmış kasıkta filan ağrı bende olmadı o halde gebelik yok mu? anlamıyorum iğne yapıldıktan sonra tam 12.gün test yaptım gözükmüycek kadar az bir soluk çizgi var hamilemiyim yardım cvp bekliyorum teşekkürlerrrrrrrrrrr

mrblar tekrardan çatlama iğnesinden sonra adet oldum ve doktor bana sağ ve sol tarafımda 8 10 adet yumurta olduğunu ve kuluçkaya yatmış bekliyo demişti adetimin 2.ci gününde gittiğimde ve şükürler olsun adet olmama rağmen o ay hamile kaldım şuan bebeğim 2 aylık RABBİM tüm isteyenlere versin inşallah.bu arada benim kullandığım iğne ovitrelle idi ve o iğneden sonra adet günümden 2 gün önce adet olup adetin 2.günü doktora gittim

slm bende cocuk ıstıyorum fakat pkosum var dıye tedavı goruyorum klomen ve ovıtrelle kullandım 13 de ovıtrelle yapıldı ve kasıklarım patlıycak sankı agrıdan ıns olur cocugum sızce agrılar bı ısaretmı ?

Geri