gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çatlatma iğnesinden sonra üstüne gören varmı

Konu, 'Gebelik' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar ben yumurta takibi yaptırdım menegon iğne ve sonrasında çatlatma iğnesi vuruldum iğneden 19 gün sonra regli oldum 2 gün az oldum sonrasında siyah ile kahveye yakın akıntım oldu.bendeki değişiklik iştahım çok açıldı kilo aldım göğüslerimde sızı ve sıkınca süt geliyor unutmadan tedavisiz bir kızım var kızıma kardeş isteyince olmadı dktr gidince pko olduğumu söyledi 2 ay ilaç daha sonrasında yumurta takibi yaptı gerisini zaten yazdım evde test yaptım reglimin 2 inci günü akşam ama negatif çıktı kafam karıştı kızıma hamileliğimde hafif kahve rengi lekelenmem olmuştu ben onu regli sandım 2 hafta sonra evde test yapım pozitifti benim merak ettiğim üstüne görmede evde yapılan gebelik testleri ne kadar doğru sonuç verir lütven yardım edin bilgilerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum

2. buse oncu

buse oncu Forum Okuru

Cnm bende senin gibi menegon ignesi olmustum daha sonrada catlama ignesi oldum 19gun sonra reglim oldu ve test ysptim reklimin 2gunu negatif cikti simdi ise goguslerimde sislik ve kilo aldim bunun nedeni ne olabilir

3. Kader evgi

Kader evgi Forum Okuru

Merhaba arkadaşlar bende bebek için iyne kullandım sonra yumurta çatlatma iynesi vurundum adedimi 5 gün geçti ve sancılarım var acaba hamile miyim yardımcı olur musunuz .

çatlatma iğnesinden sonra üstüne gören varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumurta çatlatma iğnesinden sonra ilişki ne zaman olmalı?

Yumurta çatlatma iğnesinden sonra ilişki ne zaman olmalı?

yumurta çatlatma iğnesi nedir,yumurta çatlama iğnesi kullanıp hamile kalınırmı,yumurta çatlatıcı iğneyle hamile kalınırmı,yumurta çatlatma iğnesi hakkında bilgiler Kısırlık (infertilite) tedavisi gören hastalara en sık önerilen ilaçlardan birisidir yumurta çatlatma amacıyla kullanılan ilaçlar bu nedenle hastalar bu ilaçların ne olduğunu ve yumurtlamayı nasıl sağladığını merak ederler. Yumurta...
  2. Yumurta çatlatma iğnesinden ne zaman sonra ilişkiye girilir?

Yumurta çatlatma iğnesinden ne zaman sonra ilişkiye girilir?

Kısırlık tedavisi gören hastalara en çok tavsiye edilen ilaçlardan birisidir. Yumurta çatlatmak için kullanılan ilaçlar bu nedenle hastalar bu ilaçların ne olduğunu ve yumurtlamayı nasıl sağladığını daima merak ederler. Yumurta sağlamak ve yumurtayı (folikülü) geliştirmek amacı ile kullanılmakta olan ilaçlar, diğerlerinden farklıdır. Burada size ifade ettiğimiz ilaç, büyümüş folikülün...
  3. Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalan varmı?

Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalan varmı?

Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar olduğunu duymak çocuk sahibi olamayan kişiler için dikkat çekici bir haber olabilir. Kısırlık tedavisi görmekte olan kişilere en sık tavsiye edilen, uygulanan ilaçlar arasında bulunur. Bu nedenle ne olduğunu ve nasıl yumurtlama sağladığını anlatmak uygun olacaktır. Yumurta çatlatma iğneleri büyümüş olan folikülün çatlamasını ve bu şekilde...
  4. Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?

Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?

Yumurta oluşturmak ve yumurtayı (folikülü) büyütmek amacıyla kullanılan ilaçlar farklıdır, bu yazıda kastedilen ilaç büyümüş folikülün çatlaması ve bu sayede yumurtlama sağlanması amacıyla kullanılan ilaçlardır. Bu nedenle yumurta çatlatma iğneleri sadece yumurta büyüdüğünde tek doz olarak uygulanır, yumurta büyütme amacıyla kullanılan ilaçlar ise ardışık günler boyunca (1-2 hafta) her gün...
  5. Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Belirtileri Ne Zaman Başlar?

Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Belirtileri Ne Zaman Başlar?

Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Belirtileri- başlıklı konumuzu incelerken sorularınıza en iyi şekilde yanıt bulacaksınız. Gebe kalma süreci doğal yolların haricinde zorlu bir süreçtir. Yıllarca bir evlada kavuşabilmek için mücadele veren insanlar var. Bunlardan biri de benim. Doğal yollardan hamile kalamayınca tedavi yöntemleri aramaya başladık ve tabii ki ilk olarak tıpta tedavimizi aradık....

Sayfayı Paylaş