gebe
  1. pembe melek1990

pembe melek1990 Forum Okuru

çatlatma iğnesini olalı 17 gün oldu evde test yapsam çıkarmı yardımcı olurmusunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında pembe melek1990 tarafından paylaşıldı.

çatlatma iğnesini olalı 17 gün oldu evde test yapsam çıkarmı yardımcı olurmusunuz

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Çatlatma iğnesini müteakip 15. günden sonra test yaptırabilirsiniz. :)

çatlatma iğnesini olalı 17 gün oldu evde test yapsam çıkarmı yardımcı olurmusunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evde yapılan test dogru çıkarmı

evde yapılan test dogru çıkarmı

gebelik testi yanlış çıkarmı gebelikte kan testi yanlış cıkarmı kan çıkarmı gebelik testleri çıkabilir mi kızlar benim adetim 25 gün geçti bu sırada evde gebelik testi yaptım negatif çıktı adet oldum ama mide bulantım geçmedi neden
  2. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

Benım sorum olucaktı inş dogru yere yazıorumdur. ben 21 yasındayım ve bu yasıma kadar adetim hep düzensiz oldu bazen 1 ay boyunca kanama geldıgıde oldu bazen hıc olmayıp ertesı ay 2 kere oldugum bıle oldu. bunu ıcın doktora gıttım bana bısey olmadıgını ama kıst olabılcegını soledı daha bekar oldugum ıcın ınceletmedım. yakında evlenecegım kist olmasından korkuyorum. belirtileri nelerdir...
  3. çatlatma iğnesinin 9. günü test yapanlar

çatlatma iğnesinin 9. günü test yapanlar

arkadaşlar merhaba bende yeni üyeyim. ben 16 ağustosta çatlatma iğnesi oldum 1 tane yumurtalığım vardı o da çatladı. 33. ve 36. saatler ilişkiye girdik. kasıklarımda çok şiddetli olmayan ağrılar oldu ilk günler sonra kesildi. ama dünden beri karnımın altında bi şişkinlik hissediyorum ve birazda ağrı. ara ara beyaz renkte bir akıntım oluyor. bugün iğnemin 9. günü bu sabah idrar testi yaptım...
  4. Geçen hafta ilişkiye girdim test yapsam hamilelik çıkarmı?

Geçen hafta ilişkiye girdim test yapsam hamilelik çıkarmı?

gebelik testi ne zaman yapılır,gebe olduğum ne zaman anlaşılır,ilişkiden sonra ne zaman test yapmalı,ilişkiden sonra gebelik testi yapma hakkında bilgiler İlk kez gebe kalmak isteyen kadınların en çok merak ettikleri konulardan biri İlişkiden ne kadar sonra gebelik belli olur ve gebeliğin kesin sonucu için hangi testi yaptırmak gerekirdir. Bir kadın gebe kalmış ise gebelik günü ilişkiye...
  5. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

iyi akşamlar ben en son 15 eylülde adet oldum şimdi kasıklarım belim midem ağrıyor hamile olabilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş