gebe
  1. Merakli1

Merakli1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Çatlatma ignesinin kaçıncı günü idrar testi pozitif

Konu, 'Kadınlar' kısmında Merakli1 tarafından paylaşıldı.

3kasımda catlatma ignemi oldum. Bugün 15.günüm idrar test negatif. Gecen ay igneden 18.gün adet oldum. Gebelik olsa bugün cıkarmiydi? Yada yine 18.gün mü adet günüm :( lütfen yardım

2. Merakli1

Merakli1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. Serce15

Serce15 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Normalde cikmasi lazim 18ci gunde yinede doktora git kan testinde cikabilit canim gec dollenme olabilir

4. Merakli1

Merakli1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Olsaydı cıkıyormuş demekki test de, gelmeye başladı kırmızılar

5. naime diren

naime diren Forum Okuru

Kızlar merhaba .Aşılamanın 9 günü test yaptım çift çizgi çıktı ikiside çok net hamile olabilirmiyim ?

6. Serce15

Serce15 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba catlatma ignesi kullandiysan daha onun etkiside olabilir 14ci gunden sonra testi yap anca ogunlerde etkisi gecer

7. naime diren

naime diren Forum Okuru

evet çatlatma iğnesi vurduk .çok yağın akıntım var biraz önce kanla karışık geldi korkuyorum :(

8. Serce15

Serce15 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Doktora git bence kotu bisey yoktur insallah doktor progesteron vermedimi sana

Çatlatma ignesinin kaçıncı günü idrar testi pozitif konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çatlatma iğnesi vurulduktan sonra 5. ve 6. gün idrar testi silik cıkan var mı ??

Çatlatma iğnesi vurulduktan sonra 5. ve 6. gün idrar testi silik cıkan var mı ??

Beklemek ne zor şeymiş allahh hepimize nasip etsin hayırlı evlat... iki gündür silik çizgi cıkıyo test ve umutlanmak istemiyorum ama halamın kızıdaa böyle olmuş iğneden sonra ve hamile cıkdı kan tahllinde sonra. Simdi 1 aylık bebeği kucağında. Bana kalırda sende hamilesin dedii ama bilemiyorum.Bu soruna yakınn problemi olanlar yorumunuzu bekliyorum...
  2. idrar testi

idrar testi

Kızlar testime bir bakar misiniz lütfen
  3. Çatlatma igne ve test

Çatlatma igne ve test

İgnenin 14.günü 10dk sonra silik cizgi?
  4. İdrar Testim Pozitif Çıktı Hamilemiyim kızlar yardım ediiiin

İdrar Testim Pozitif Çıktı Hamilemiyim kızlar yardım ediiiin

Merhabalar...en son adet tarihim 7 temmuz idi.adetime 2 gün kala 2 tane idrar testi yaptım pozitif çıktı.2gün sonrada kan tahlili yaptım degerim 460 çıktı.sizce kaç haftalık hamileyim ve çocugul gebelik olabilirmi???
  5. Çatlatma ignemi bugün vurdurdum

Çatlatma ignemi bugün vurdurdum

Oncelikle herkese merhaba bugün 10 da otrivelle vuruldum (cmt)..Bu ay ilk defa klomene basladim ve iğne..10 yildir spiral vardi cikardim 6 ay olmayinca dr gittim..Esim ve bende bir sorun cikmadi ama ben beklemek istemedim.Aslinda pek umudum yok çünkü dr bir yumurtan var dedi inşallah hayirlisi olsun.Aranizda benim gibi olanlar varmi merak ediyorum

Sayfayı Paylaş