catlatma iğnesiyle hamile kalan varmı yardımcı olursanız sevinirim

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında pirenses tarafından paylaşıldı.

1. pirenses

pirenses Yeni Üye

çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar iğnesiyle kaldım iğnesinden sonra yumurta ben iki aydır tedavi göruyom tutmadı daha ikinci bebek icin

2. pirenses

pirenses Yeni Üye

selam kızlar niye yazmıyorsunuz
    hicmi hamile olan yok

3. meral_demirezen

meral_demirezen Yeni Üye

ben yumurta çatlatma iğnesiyle hamile kaldım ama baya uğraştım benim ilk bebişim :)

4. ygmr06

ygmr06 Yeni Üye

selam
    selam orda olan varmı

5. melegim gel

melegim gel Yeni Üye

bebiş istiyorum

bende düzensizlik var üç yıllık evliyim bu ara burada yeniyim slm.eşimde sorun yok bendede sadecek düzensizlik var.klomen ve çatlatma ignesiyle hamile kalan varmı.bu ay başlayacagım yardım rdin...çatlatma ignesini sigorta karşılıyormu.fiyatı nekadar.klomen ve çatlatma ignesi nasıl kullanılıyor...cvp lütfen...

6. yaseminnnnnn

yaseminnnnnn Yeni Üye

hoş geldin canım aramıza. benimde bu 2. olacak klomen ve çatlatma iğne kullanalı. daha dün vuruldum iğneyide.sigorta karşılıyor canım iğneyi. kendşn alırsan 74 tl. dün bayagı ugrastım eezsane sorun yaptı ilk iğnemide ordan almıştım 23 yasını daha doldurmamıssımız dedi doldurmadan devlet bu iğneyi vermiyor dedi baska ezcane ise iğneyi verdi ama bayagı uğrastım. ilk baslarda benimde adetimde düzensizlik vardı. klomene baslayalı 2 aydır 28 günde bi adet görer oldum geçen ay adet bittikten sonra çıktıgım için doktor klomen yazmadı.bu ay 2. olacak inşalah annesine gelir melegimmm

7. cadi kizz

cadi kizz Hamiş Melek

1 yillik evliyim esimle bir bebegimiz olsun cok istiyoruz ama olmuyorm doktoro gittim iddarimda yogun derecede intihap olduu soyledi . Daha oncede enfeksiyonum vardi olmamasinin sebebi bumu ya da baska sebeblerden de kaynaklaniyor olabilir mi ?

8. yaseminnnnnn

yaseminnnnnn Yeni Üye

canım bende 23 ay öncesine kadar vajinada yrar vardı. bu ilşki sırasında kuruluktan ileri geliyormuş. fitil falan verdi geçti.kaç yaşındasın nerde yasıyorsun canım.

9. cadi kizz

cadi kizz Hamiş Melek

Canim esim seni cok ama cok seviyorum . Inan bana bir gun sen ve ben o guzel melegimizi kucagimiza alacagiz allahin izniyle . Sen dunyanin en yakisikli babasi. Olacaksin buna inan bebegimmmmmmm...Seni seviyorum

10. cadi kizz

cadi kizz Hamiş Melek

Ben duzceliyim canim yasim 18

11. yaseminnnnnn

yaseminnnnnn Yeni Üye

kız senin yasın daha ufakmış. nasıl evlendiniz severek galiba.

12. cadi kizz

cadi kizz Hamiş Melek

Yasemin orda misin

13. sedenim

sedenim Aktif Üye

merhaba bende çatlatma iğnesiyle 5 ay önce hamile kaldım ama bebeğin kalp atışları duyulmadı kürtaj olmak zorunda kaldım şimdi ikinci kez vuruldum inşallah sağlıklı olur bu arada sigorta karşılıyo demişsiniz rapormu çıkardınız doktorum bana rapor çıkarman lazım dedi bende çıkaramadığım için 75 tl ye aldım nasıl rapor çıkardınız biligi verirseniz sevinirm

14. akılsız başım

akılsız başım Yeni Üye

arkadaşlar ben dört ay kullandım klomen yanlız çatlatma iğnesi vermedi bana doktor. hamile kalamadım. doktordanda memnun değillim. iyi bi doktor arıyorum. bilen var mı?

15. şimall

şimall Hamiş Melek

yalnız b uigneyi devlet sadece ıkı kere karsılıyo sonrasında yani aşılamaya falan gecmek gerekırse kendın alıyosun onun ıcın klomende bu ıgnelerı harcamamak en guzleı tabı doktorlar bunu iş işten gectıkten sonra acıklıyolar sagolsunlar

catlatma iğnesiyle hamile kalan varmı yardımcı olursanız sevinirim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yardımcı olursanız sevinirim lütfen

erkek arkadaşımla arkadan birlikte olduk gibi bişey tamda öyle olduğu söylenemez aslında biraz sürtünme gibi tam emin değilim ama sanırım boşaldı ve ben adet geciktirici primolt isimli ilacı kullanmıstım ılacı kestım 2 gun ıcınde hastalanırım dıye beklıyorum boyle bı durumda gebelık soz konusumudur boyle ılıskıde gebe kalmıs olabılırmıyım, henuz 2 gun dolmadı ama yarında hastalanmazsam dıye...
  2. yardımcı olursanız sevinirim

kızlar bir sorum olucak doktorum bana folik asit verdi kullanmam için gebelik öncesi sizce yararı var mı? kullanan arkadaşlar varsa cevaplarını bekliyorum.
  3. hamilemiyim acaba merak ediyorum? yardımcı olursanız sevinirim..

adetim bittikten hemen sonra bi hafta boyunca eşimle ilişkiye girdik defalarca içime boşaldı adetten sonra hamile olma ihtimali varmı sizce hamilemiyim merak ediyorum bebeğim olmasınıda çok istiyorum..
  4. Norlevo kullanıp hamile kalan varmı?

norlevo nedir,norlevo kullandım hamile kalırmıyım,norlevo ertesi gün hapı,norlevo kullandım hamile kaldım bebeğe zararı olurmu,norlevo hakkında bilgiler Ertesi gün hapı (norlevo) kullanmama rağmen gebe kaldım, bebeğe zarar verir mi bu hap sorusu özellikle ilk günlerini yaşayan kadınlarda büyük korku yaşatır. Yapılan analizlerde zaten ertesi gün hapı kullanıp hamile kalma durumunda ilacın işe...
  5. Kisti olup hamile kalan varmı?

kist hamileliğe engelmidir,kist gebe kalmaya engelmidir,kist hamile kalmayı önlermi,kist kısırlık yaparmı,kist ve kısırlık hakkında bilgiler Kadınların korkulu rüyası yumurtalık kistleri miyomlardan sonra en sık saptanan jinekolojik problemlerdir. Şiddetli kasık ağrısı, karında şişlik ve ele kitle gelmesi gibi belirtilerle kendini gösterebilen bu kistler bazen ilaç tedavisi ile kontrol...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar

,
  2. çatlatma iğnesi

,
  3. catlatma iğnesiyle hamile kalanlar

,
  4. catlatma ignesi ile hamile kalan varmi,
  5. yumurta çatlatma iğnesinden sonra hamile kalanlar,
  6. çatlama iğnesi ile hamile kalanlar,
  7. çatlatma iğnesinden sonra hamile kalan varmi,