gebe
  1. mintyesil

mintyesil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Catlatma İgnesiyle Hamile Kalanlar Buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında mintyesil tarafından paylaşıldı.

Herkese merhaba, bu konudaki forumlar cok eski.Buradan takip edelim artik.Hamile kalmaya calisanlar dertlessin, anne adaylari moral olsun:)Hepimizin saglikli bebekleri olsun,kucaklarimiz bos kalmasin insallaaahh:)

2. mintyesil

mintyesil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benim catlatma ignem 27 Kasimda yapildi,oncesinde ilac kullandim 25mm yumosum vardi.Igne gunu haric igneden sonraki 3 gun iliski oldu.Sonucumu bekliyorum 11 Aralikta test yaptiricam.

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba topiğiniz gebelik bölümüne taşındı bilginize..

Catlatma İgnesiyle Hamile Kalanlar Buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

soğan kürü ile hamile kalanlar soğan suyu ile hamile kalanlar hayıt tohumu hamilelik için kürü sağan Arkadaşlar iki aydan beridir hamile kalmak için kürler hakkında araştırma yapıyorum Kürler aşağıdaki ilgili sayfada http://www.meleklermekani.com/tum-saglik-konulari/136676-gebe-kalmak-icin-neler-yapiyoruz-2.html Şimdi gelelim konumuza bu kürleri kullanıpta hamile kalanlar varmı ? Bu küleri...
  2. dış gebelikten sonra normal hamile kalanlar buraya

dış gebelikten sonra normal hamile kalanlar buraya

dış gebelik sonrası hamilelik dış gebelikten sonra hamile kalmak gebelik sonrası hamile kalanlar gebelikten sonra kalanlar kalınırmı arkadaşlar yaklaşık 2 yıl önce dış gebelik geçirdim şimdi normal yolla gebeyim. benim durumum da olan arkadaşları davet ediyorum
  3. Kilolu hamile kalanlar buraya

Kilolu hamile kalanlar buraya

kilolu olmak kilolu hamile kaldım Kilolu hamile kalan arkadaşlar kaç kilo ile hamile kaldınız?
  4. Catlatma ignesiyle hamile kalanlarrr varmi

Catlatma ignesiyle hamile kalanlarrr varmi

Yardım edin kızlar bu konu hakkinda
  5. pko olup  ve catlatma iğnesi ile hamile kalanlar buyrun topigime

pko olup ve catlatma iğnesi ile hamile kalanlar buyrun topigime

Herkese Mrb öncelikle Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin be bana da nasip eder inşallah .23 yaşında4 senelik evliyim.İlk 2 sene çocuk istemedim ama korunmama rağmen gebe anlamadım.3senede tedavisiz gebe kaldım .Ve uc Aylıkken gelişmedi kürtaj la sonlandı.1 yıldır uğraşıyorum klomen 7 ay kullandım bir yumurta bile gelişmedi Bu ay igne iler catlatma iğnesi tedavi ye...

Sayfayı Paylaş