gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Çatuk Tatil Köyü Marmara adası

Konu, 'Tatil Köyleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

çatuk tatil köyü marmara adası çınarlı köyü marmara adası köyleri çatuk tatil
    Benim tek tatil köyüm eşimin köyü oda tatil köyü değil de çalışma köyü:DElimde olsa tatile çıkma şansım olsa :)Tatil köyü olsunda neresi olursa olsun:D

Çatuk Tatil Köyü Marmara adası
    Eşsiz Marmara adasının manzarasını,mükemmel hizmet standardı ile birleştiren Çatuk Tatil Köyü tatilcilerin Çınarlıdaki tercihidir.Yüzme havuzları,çocuk parkları ve denize sıfır plajı ile mükemmel bir tatil fırsatı sunmaktadır
    Çatuk Tatil Köyü, 23 oda 84 yatak kapasitesine sahiptir. Ayrıca 8 adet apart/suit villa bulunmaktadır.
    Odalardaki 24 saat sıcak su, WC ve özel duş bölümleri memnuniyetiniz için düşünülmüş ayrıntılardan sadece birkaçı

Fiyat Bilgileri:
    bungalov evlerde haziran ayında tam pansiyon 45
    tldir.içinde sabah açık büfe kahvaltı öğlen yemeği ve akşam yemeği
    vardır.temmuz ayında bungalov 60(t.p)ağustosta 65tir(t.p).otel odaları
    haziranda(t.p)35 temmuz(t.p)45 ağustos(t.p)50 tldir.ayrıca yarım pansiyon
    ve oda kahvaltı seçenekleride mevcuttur.
    Daha detaylı bilgi için otelin web sayfasını ziyaret edebilirsiniz
    İletişim Bilgileri
    Marmara Adası Çınarlı Köyü Balıkesir
    Tel:0266 8958090

2. gamzelm

gamzelm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burası benim memleketim.cennet gibi bi yer.burasısa süper bi tatil köyü:)

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bende gitmiştim ama çok sakin bir kafa dinlemek için güzel ama avşa adasını daha çok begeniyorum ben

Çatuk Tatil Köyü Marmara adası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Club Zigana Tatil Köyü Tatil Köyü

Club Zigana Tatil Köyü Tatil Köyü

zigana tatil köyü İlçesi : Kemer Club Zigana Tatil Köyü Oda Özellikleri: 334 toplam oda, 824 toplam yatak, 26 suit oda, 8 junior suit, 250 standart oda, 6 villa, 44 aile odası. Bahçe, dağ manzarası var. Detaylar: Direk telefon, müzik yayını, balkon, minibar, kasa, uydu tv, split klima, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası. Bilgi: Split klima ve ısıtma, bahçe, tv odası, oyun odası,...
  2. İhlas Armutlu Tatil Köyü Tatil Köyü

İhlas Armutlu Tatil Köyü Tatil Köyü

armutlu tatil köyü resimleri armutlu tatil köyü ihlas ihlas resimleri İlçesi : Merkez İhlas Armutlu Tatil Köyü Oda Özellikleri: 1350 toplam apart, 6000 toplam yatak. Deniz, dağ manzarası var. Apart Detayları: Direk telefon, minibar, müzik, balkon, mutfak malzemesi, çay ve kahve makinesi, internet bağlantısı, uydu tv, digitürk, duş, küvet, wc, termal su. Bilgi: Merkezi klima ve ısıtma,...
  3. Club Ersan Tatil Köyü Tatil Köyü

Club Ersan Tatil Köyü Tatil Köyü

clup ersan club ersan tatil köyü tatil köyü club İlçesi : Bodrum Club Ersan Tatil Köyü Oda Özellikleri: 368 toplam oda, 850 toplam yatak, 8 suit oda, 9 junior suit, 351 standart oda. Deniz, bahçe manzarası var. Detaylar: Direk telefon, TV de müzik yayını, balkon, minibar, kasa, split klima, küvet veya duş, saç kurutma makinası. Bilgi: Split klima, internet bağlantısı, kuaför salonu,...
  4. Ömer Thermal Tatil Köyü

Ömer Thermal Tatil Köyü

Oda ve Yatak Sayısı : 110 Oda, 225 Yatak, 35 Standart Oda, 26 Apart Oda, 4 Bağlı Oda, 49 villa Odalarda : Telefon, Duş ve Tuvalet, Banyo, Jakuzi, Thermal Su, Minibar, Uyandırma Servisi, Balkon, 24 Saat Oda Servisi, TV, Uydu TV,...
  5. İhlas Armutlu Tatil Köyü

İhlas Armutlu Tatil Köyü

armutlu tatil köyü ihlas armutlu forum ihlas tatil köyü forum jeneratör İlçesi : Merkez İhlas Armutlu Tatil Köyü Oda Özellikleri: 1350 toplam apart, 6000 toplam yatak. Deniz, dağ manzarası var. Apart Detayları: Direk telefon, minibar, müzik, balkon, mutfak malzemesi, çay ve kahve makinesi, internet bağlantısı, uydu tv, digitürk, duş, küvet, wc, termal su. Bilgi: Merkezi klima ve...

Sayfayı Paylaş