gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çay içmek zayıflatır mı kansızlık yapar mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selam ben çay içmeyi çok seviyorum. Acaba çay içmek gerçekten bizi zayıflatır mı ? Yada kansızlık yapar mı bu husus hakkında bilgisi olan arkadaşlarımdan yardım rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Çay içmek yemekten hemen sonra olmamak ve şekersiz olmak kaydıyla sorun teşkil etmez. Zayıflatmayla da hiçbir ilgisi yoktur. Ayrıntılı bilgiler için forumumuzda bulunan Çay Tiryakilerinin Dikkatine adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

çay içmek zayıflatır mı kansızlık yapar mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıcak Çay İçmek Sakıncalı mı?

Sıcak Çay İçmek Sakıncalı mı?

sıcak çay, zararları, içilir mi, sebebi, etkileri, ile ilgili bilgiler burada melekler Çay ülkemizde en çok tüketilen sıvı içecek sevgili melekler :) Her geçen gün çayın bir yararı ya da bir zararı keşfediliyor.Bu yüzden en iyisi herşeyde olduğu gibi çayı da kararında tüketmek :) Peki ya çayı içerken nasıl içmeliyiz? Türk insanı kuşkusuz ki çayı çok seviyor ve tüketiyor. Ancak kaynar...
  2. Kepek ekmeğinin faydaları nelerdir kansızlık yapar mı

Kepek ekmeğinin faydaları nelerdir kansızlık yapar mı

Kızlar kepek ekmeği kansızlık yapıyor mu ? Uzmanlar genelde beyazlardan uzak durun diyor ben de kepek ekmeği kullanıyorum. Kansızlık yaptığıyla ilgili bir kaç şey duydum bu doğru mu ? Birde kepek ekmeğinin faydaları nelerdir bildirirseniz sevinirim.
  3. İftarda Çok Su İçmek zararlı mı ya da zayıflatır mı

İftarda Çok Su İçmek zararlı mı ya da zayıflatır mı

Selam arkadaşlar diyet yapmak isteyen biri olarak ramazan ayında İftarda Çok Su İçip zayıflamayı düşünüyorum ama İftarda Çok Su İçmek zararlı mı diye de merak ettim sizce zararlı olabilir mi?
  4. Sinameki Çayı İçmek Zayıflatır mı?

Sinameki Çayı İçmek Zayıflatır mı?

sinameki çayının faydaları, sinamekinin faydaları, sinemaki zayıflatır mı Sevgili melekler, kabızlığın bir numaralı bitkisel ilacı olan sinameki, bunun yanında çdem attırıyor ve iştahı kesmesi sebebiyle de zayıflamaya yardımcı oluyor. 400'ü aşkın türü olan sinameki bitkisinin müshil etkisi bulunduğunu söyleyen Uzman Diyetisyen Gizem Şanlı Ak, bu bitkinin sağlığa faydalarını sıraladı ve nasıl...
  5. Sabahları Limonlu Su İçmek Zayıflatır mı?

Sabahları Limonlu Su İçmek Zayıflatır mı?

limonlu suyun faydaları,limonlu suyla zayıflamak mümkünmü,limonlu suyla zayıflayan varmı,limonlu suyla nasıl kilo verilir,limonlu su ve zayıflama hakkında bilgiler Beslenme uzmanları tarafından C vitamini kaynağı olarak önerilen limon suyu, aynı zamanda toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı oluyor. Sık sık sorulan “limonlu su zayıflatır mı” ve “limon suyu diyeti işe yarar mı”...

Sayfayı Paylaş