gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çay Makinesi Tavsiye Eder misiniz?

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çay makinesi, tavsiyeler, öneriler, modelleri, markaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
    Sevgili melekler,
    Epeydir kullandığım arzum marka çay makinemin artık miadı dolmaya başladı,su sızdırıyor.Sizler hangi markaları kullanıyorsunuz? Hangisini önerirsiniz?
    Fiyatları ve modelleriyle tavsiye eder misiniz?

Çay Makinesi Tavsiye Eder misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. okumanızı tavsiye ederim

okumanızı tavsiye ederim

Eğer, yeniden başlayabilseydim yaşamaya, ikincisinde daha çok hata yapardım. Kusursuz olmaya çalışmaz, sırtüstü yatardım. Neşeli olurdum, ilkinde olmadığım kadar. Çok az şeyi ciddiyetle yapardım. Temizlik sorun bile olmazdı asla. Daha çok riske girerdim, seyahat ederdim daha fazla. Daha çok güneş doğuşu izler, daha çok dağa tırmanır, daha çok nehirde yüzerdim. Görmediğim bir çok...
  2. İlk çay makinesi

İlk çay makinesi

kettle kim icat etti kettle kim buldu icadı 1923’ TE Arthur Large, tehlike yaratmadan suyla temas edebilen bir makine geliştirdi. Böylece ilk elektrikli çay makinesi doğdu ve bir çığır açtı. Çaydanlığın tabanında bulunan elektrikli ısıtıcı, suyu ısıtıyordu. Bu, ısıtıcı bir boru içinden geçen bir telden oluşuyordu ve su çabucak ısınıveriyordu.
  3. tavsiye ederim

tavsiye ederim

ben tavuk baget yaptım patlıcan biber kızarttım kızartılarak yapılan birçok şey yapılıyor kek bile...ben çok memnunum lezzet olarak harika
  4. termal otel tavsiye eder misiniz ? hangisine gitmeliyim ?

termal otel tavsiye eder misiniz ? hangisine gitmeliyim ?

selam hanımlar kış bitmeden eşimle birlikte termal bir otele gidip tatil yapmayı düşünüyoruz ama hangi kaplıca yada termal iyi bu konuda fikrim yok ilk kez bir termal otele gidecez. Bu konuda tavsiyeleriniz varmı en iyi termal oteller hangileri? Bu arada suyununda çok faydalı bir termal olursa daha iyi olur
  5. en iyi  çamaşırkurutma makinesi tavsiye

en iyi çamaşırkurutma makinesi tavsiye

şu kış günü çamaşırlar resmen bana eziyet haline geldi üç çocuk iki biz 5 kişi olunca ne kirli bitiyor nede yıkanan çamaşırlar kuruyor. Kurutma makinesi almaya karar verdim aranızda kurutma makinesi alıpta kullanan varsa kullanıcı yorumlarını öğrenebilirmiyim hangi markanın kurutma makinesini aldınız nasıl memnunmusunuz tavsiye ediyormusunuz nemli bırakmasını istemiyorum tamamen çamaşırları...

Sayfayı Paylaş