gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

çay olmazsa olmaz

Konu, 'Çöplük' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çay olmazsa olmaz

Sağol bilgiler için canım..

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

çay olmazsa olmaz gercekten
    ellerine sağlık canım

4. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Çay olmazsa kesinlikle olmaz diyenlerdenim..Bilgiler için teşekkürler..

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    içiyorum ama sabahları 2 bardak aksam keyif olarakta ya 1 bardak yada 2 ama sabahları bazen kuşburnu bitki cayı iciyorum belli olmuyor işime

çay olmazsa olmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olmazsa Olmaz

Olmazsa Olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. olmazsa olmaz çizmelerrrrrr

olmazsa olmaz çizmelerrrrrr

Birbirinden havalı moda son günlerin trend olmuş çizmelerini siz melekler için vermekten büyyyyük mutluluk duyarız :D:D :hasta:conconconconconcon
  3. Evimizin Olmazsa Olmazları

Evimizin Olmazsa Olmazları

Evimizin olmazsa olmazları fırça ve faraşlar
  4. Saç Bakımının Olmazsa Olmazları

Saç Bakımının Olmazsa Olmazları

Bayanlar için saçları çok önemlidir...Bakımlı gür ve parlak saçlara sahip olmak isteriz hepimiz...Bunun için yediklerimize dikkat etmeli ve saç bakım ürünleri kullanmalıyız... Peki hangi ürünleri kullanmalıyız olmazsa olmaz saç bakım ürünleri hangileri diyorsanız işte cevabı melekler :tik: Saç bakım uzmanları sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak isteyen kadınlar için hangi ürünleri...
  5. Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

nişan , sepetinde neler olmalıdır, nişan terlikleri, geceleik, ayna tarak takımları, modelleri hakkında modelleri buradan bulabilirsiniz Ben dedim ki bunlar süper muhteşem benim meleklerde bunlara ben gibi bayılır. Ne duruyorum ki hemen paylaşayım:D İyi yapmışım dimi ama:D: Unutmadan bu modelleri en yakın Benan Mağazalarından bulabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş