gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Çay saatlerinin bile şıkı siz olun melekler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çay saati dekoratif ürünler Dekoratif mutfak ürünleri

Hep diyorum ya dekoratif olmak insanın içinde varsa onu yer alana yansıtır. Ben misafirlerime dekoratif sofralar kurmayı çok seviyorum. Sofra kurmanız için önerileri dikkate alarak şık sofralar kurmak mümkün. Çay saatlerinde bile dekorafit görünmek sizin elinizde meleklerim.

Bu pasta setini kullanarak bir sofrayı şıklaştırmak çok kolay. Bayıldım ben buna.

2. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    O çay setini çok beğendim ya bulup almam lazım

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Mayıs 2012
Çay saatlerinin bile şıkı siz olun melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece elbiseleri modelleri ile en şık siz olun meleklerim

Gece elbiseleri modelleri ile en şık siz olun meleklerim

Gece elbisesi modelleri gece elbiseleri Kadınlarda geceleri bir şıklık yarışı başlar. Bu hemen hemen bütün kadınlarda aynıdır. Bir davet bir düğün nişan ya da aile toplantısı, hatta dışarıda sahile çay içmeye giderken bile kendine çeki düzen verme, güzel şeyler giyme, elindeki çantası ve ayakkabı hatta kemerine kadar bir kombine içine sokma yarışı var. Hayat işte, Allah'ta kadınları böyle...
  2. Yeni Yıla Girerken En Şık Siz Olun

Yeni Yıla Girerken En Şık Siz Olun

Mudo: 159 YTL Guess: 335 YTL Guess: 619 YTL Park Bravo: 690 YTL super-dergi.com
  3. Uyurken bile şık ve güzel olun:)

Uyurken bile şık ve güzel olun:)

Farklı renk ve modellerde pijama takımlarıyla yaz mevsiminin sıcak gecelerini serin geçirebilirsiniz. Bu pijama modelleriyle uyurken bile güzel ve şık olun:D...
  4. Şık Saatler

Şık Saatler

Saatler hem bayanlar hem erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarındandır. Bu şık ve birbirinden güzel saatlerle zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağız melekler..
  5. Şık Lida Baday Koleksiyonu...Sizin İçin Meleklerim...

Şık Lida Baday Koleksiyonu...Sizin İçin Meleklerim...

Lida Baday Koleksiyonu Lida Baday Eylül 2012 Koleksiyonu Lida Badayı yakından takip edenler bilir...Çok şık ve zarif modeller tasarlayan marka..Yine kadınları cezbedecek modellerle karşınızda..Krem ağırlıklı modeller içinde siyah beyaz modellerde dikkat çekmekte....Sizin için seçtiğimiz birkaç hoş modeli sizinle paylaşmak istiyorum....

Sayfayı Paylaş