gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çay sudan daha sağlıklı!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Uzmanların sağlık için bol bol su için tezini çay çürüttü çünkü araştırmalara göre çay sudan çok daha sağlıklıymış bakalım konuyla ilgili haberin ayrıntıları nelermiş Uzmanlar, çayın bazı kanser türlerine iyi geldiğini ortaya koydu.
    Uzmanlar çayın bazı kanser türlerine iyi geldiğini ortaya koydu.

İngiltere’de yapılan bir araştırma çayın susuzluğu gidermenin yanı sıra bazı kanser türleri ile kalp hastalıklarına da iyi geldiğini ortaya çıkardı.

Ayrıca çayda bulunan ‘florid’ maddesinin dişlerin sağlıklı olmasını sağladığı belirlendi.

Uzmanlar günde en az 4 bardak çay içmeyi önerdi.

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    eee ben boşunamı seviyom çayı :D bide bana kızıyolar zararlı içme diye içecem işte içecem..

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben sevmiyorm ki bi de şekerli içince bence faydadan çok zararı olur yani kilo babında :D

4. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    ben çikolatayla içiyom ya niye kilo almıyorum anlamadım yaa

Çay sudan daha sağlıklı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa'da yapılan araştırmaya göre "Çay İçmek Sudan Daha Faydalı"

Avrupa'da yapılan araştırmaya göre "Çay İçmek Sudan Daha Faydalı"

Avrupa'da yapılan araştırmalar 'Çay vücutta su kaybına neden olur.' düşüncesini çürüttü. Çay sadece vücudun suyunu tekrar geri kazanmasını sağlamıyor, aynı zamanda kalp krizi riskine ve bazı kanser türlerine karşı da koruma sağlıyor. Uzmanlar çayda 'flavone' isimli P vitamini içeren bir maddenin bulunduğunu bu maddenin de sağlığa çok iyi geldiğini belirttiler. Sağlık kaynağı......
  2. Vejetaryen Beslenme Daha Sağlıklı

Vejetaryen Beslenme Daha Sağlıklı

Vejetaryen Beslenme Daha Sağlıklı Kalp Damar Cerrahı Doç. Dr. Fahri Özcan, vejetaryenlerin kolesterol seviyesinin düşük olduğunu, bu nedenle kalp krizi geçirme risklerinin daha az olduğunu belirtti. Doç. Dr. Özcan, vejetaryen beslenenlerin tansiyonlarının diğerlerine oranla daha düşük olduğuna da dikkati çekti. Özcan, "Vejetaryen beslenme, günlük diyetteki sodyum miktarını...
  3. Hangi doğum daha sağlıklı

Hangi doğum daha sağlıklı

hangi doğum sağlıklı hangi doğum daha sağlıklı 9 ay boyunca o müthiş günü beklediniz ve hangi doğum yöntemini yapacağınıza karar veremiyorsunuz o zaman yazımıza bi bakalım hangi doğum daha sağlıklıymış:) Son yıllarda normal doğum yapan kadın neredeyse kalmadı. Sezaryen annelerin çoğu tarafından pratik ve acısız bir seçenek olarak görülüyor. Oysa sezaryenin de kendine göre riskleri bulunuyor...
  4. Hangi Yumurta Daha Sağlıklı

Hangi Yumurta Daha Sağlıklı

Hangi Yumurta Daha Sağlıklı? arkadaşlar kahverengi yumurta mı yoksa beyaz kabuklu yumurta mı daha sağlıklı sizce hangisi ?
  5. En Sağlıklı Çay Hangisi?

En Sağlıklı Çay Hangisi?

en sağlıklı çay, beyaz çay, sağlıklı çay Sevgili melekler, Türk kültürürnün vazgeçilmez içeceği çayın yerini ne tutabilirki, öyle değil mi? Şöyle tavşan kanı olarak tabir edilen bir bardak çaya kim hayır diyebilir? Uzmanlara göre hayır demeyi bilmek gerekiyor. Zira çay çeşitleri içinde en sağlıklısı beyaz çay. Beyaz çay, en az bilinen, ancak yüksek antioksidan özelliğiyle en sağlıklı çay...

Sayfayı Paylaş