gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Çay ve Simit severler

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

simit cafe açmak çay
    "Çay ve simit benim harika ikilim.

Tok karnına bile insanı baştan çıkarır simit... "

Meleklerim Çay ve Simit, yanındada varsa peynir doyulmaz 3lü bence....
    Açta olsam tokta olsam her zaman için yiyeceğim bir nimettirler.... Özelliklede ankara simidi yani esmer renge sahip olan simidimiz... MMmmmiisss gibi taze fırından çıkmış kokusu 100metre ilerden alınan çıtır çıtır simit.....
    Ohh şimdi de olsada yesek.... Kahvaltıda öğle yemeğinde akşam yemeğinde hatta bizlerde yatsılık vardır saat 10dan sonra yenen yemek .... zaman farketmiyor her öğünde yenebilecek bir nimettir simit.... Yanınada demleyeceksin çayı, tabağada koyacaksın çeşit çeşit peynir..... Offf yazarken bile canım acayip çektii.... Yarın sabaha belli oldu menü; simit :D
    Meleklerim sizlerde severmisiniz simidi ???
    Ben öğrenciyken en zengin menümdü simit ayran :)

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    off off kaşar peynir yada üçgen kremle harika oluyor heleki simitin yeri simit sarayı oluyorsa :D

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    o simitin arasına bide kaşar peynir koycan sonra tost makinesine basıttırıvercennn ıkı dakka sonra yicen ah ahh :)

4. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bu ikiliyi cok seviyorum harika en cok tren yolculuklarinda alirim simiti

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113
    Burda kazansimiti var Mersin de yani ben onu çok seviyorum.Hele birde gevrek olursa tadından yenmez.Simit seven kişiler arasında ben de varım kızlar:)

6. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    simitsiz yaşayamam anneme her kahvaltıya gittiğimde alırlar mutlaka olmazsa olmazım

7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Kız sus nerden açtın bu konuyu canım çekti akşam akşam nerden bulcam simidi :D:D

8. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Uffff :uhu: canım çekti amaaa

9. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ay şimdi konumu görüncede benimde canım çekti... ;)))) kahvaltıya ne yiyeceğimi belirledim çay ve simit veeeeeeee peynir..

Çay ve Simit severler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. simit

simit

Malzeme 1 kg un 1 kibrit kutusu kadar yaş maya (30gr) 3 çorba kaşığı pekmez 1 su bardağı susam 1 çorba kaşığı tuz 2 su bardağı ılık su 1 su bardağı süt Hazırlanma Şekli *Bir su bardağı ılık suya 1 çay kaşığı şeker, mayayı katın eritin. Kabarması için 2-3 saat ılık bir yerde 10-15 dakika bekletin. *Unu hamur yoğurma kabına alın. Ortasını havuz gibi açıp eritilmiş maya ve tuzu ilave edin....
  2. Evde Simit Ve Puf Böreği Yapmak

Evde Simit Ve Puf Böreği Yapmak

mayalı simit tarifi mayalı simit mayali tarifi mayasız tarifleri SİMİT TARİFİ Malzemeler 1 kg. simitlik un 10 gr. yaş maya 15 gr. tuz su 2 yemek kaşığı üzüm pekmezi simitlik susam (beyaz susamdan daha koyu renkli. )Hazırlanışı: 1- Unu ve tuzu bir kaba koyun, ortasını havuz yapıp sıcak suda erittiğiniz mayayı ve aldığı kadar suyu ekleyip kulak kıvamına gelene kadar yoğurun. 2- 30...
  3. Simitin ve peynirin kalorisi

Simitin ve peynirin kalorisi

simit kalori simitin kalorisi simit kaç kalori simitte kaç var bir Simitin ve peynirin kalorisi Diyet programlarında genelde bir kibrit kutusu peynir lafı çok geçer. 30 gr yani ortalama bir kibrit kutusu peynir ne kadar kalori içerir? Bu sorunun cevabı hangi peynir olduğuna göre değişiyor. BRİE: 96 kalori, CAMEMBERT: 89 kalori, PARMESAN : 136 kalori, SÜZME PEYNİR : 29 kalori, KAŞAR...
  4. Yeşil çay ve zayıflama

Yeşil çay ve zayıflama

Arkadaşalr Yeşil çay ve zayıflama hakkında neler biliyor sunuz lütfen yardım edin zayıflamam lazım.

Sayfayı Paylaş