gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Çaydanlığınıza Örgü Kılıflar Yapmak İster misiniz?

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Çaydanlık Kılıfı Modelleri Örgü Çaydanlık Kılıfları

Çay saatini renklendirmek, demlikleri şenlendirmek ve çayın soğumasını geciktirmek isteyenlere şirin bir kılıf yaptık. Çayınızın sıcak kalmasını istiyorsanız bu eğlenceli kılıfı yapmak için kolları sıvayın ve işe başlayın. İşte o şirinmi şirin çaydanlık kılıfları....İşte meleklerim bu şirin kılıflı çaydanlıklarınızın yanına şirin kupa modelleri sunuyorum....

Çaydanlığınıza Örgü Kılıflar Yapmak İster misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolayca meditasyon yapmak ister misiniz?

Kolayca meditasyon yapmak ister misiniz?

Meditasyon Meditasyonla ilgilenen, yapmak isteyen, deneyen bir çok kimse kitap veya değişik makaleler gibi bir bilgi kaynağını alarak veya meditasyon öğrettiğini iddia eden bir yere mesela bir derneğe giderek işe başlar ve bu kişilerin büyük bir çoğunluğu da hayal kırıklığına uğrar. Çünkü konu kendilerine yanlış olarak anlatılır. Yaptığını ve bildiğini iddia eden kişilerin büyük bir...
  2. güzel bir ekmek sepeti yapmak ister misiniz?

güzel bir ekmek sepeti yapmak ister misiniz?

ekmek sepeti süsleme sepet süslemek bebek sepeti süsleme ekmek yapımı sepet yapılışı Ekmekliğin alt ve üst kenarları ince bir çıta gibi geliyor ele Belki kalın plastikten de yapılabilir Baş ve boyun kısmına pamuk doldurulmuş Gövde de ve tabanda ise bir kat ince sünger var
  3. Uyurken saçlarınıza bakım yapmak ister misiniz?

Uyurken saçlarınıza bakım yapmak ister misiniz?

uyurken saç bakımı kolay saç bakımı Sevgili Melek'ler saçlarınıza uyurken de bakım yapmak ister misiniz? Sizi bilmem ama ben isterim haa birde saçları konusunda takıntılı olan psikopat ablamda ister :) Bu yazımızda hem kendim için hemde şuan saçlarının nasıl göründüğünü en az 10 defa soran ablam için muhteşem bir üründen bahsedeceğim sizlere Melek'ler:) Gece siz uyurken saçlarınıza...
  4. Sevimli Bir Baykuş Broş Yapmak İster misiniz ?

Sevimli Bir Baykuş Broş Yapmak İster misiniz ?

baykuş broş broş nasıl yapılır Sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edecek ya da kendiniz kullanabileceğiniz bir broş yapmaya ne dersiniz melekler ? :) El emeği göz nurunuz olan bu şık broş ile ceketlerinizi süsleyebilirsiniz. Şimdi geçelim baykuş broş nasıl yapılır anlatmaya :tik: İşte sevimli baykuşun parçaları: Baykuşunuzun büyüklüğüne yetecek kadar turuncu-açık ve koyu kahverengi...
  5. Melekler evde deterjan yapmak ister misiniz?

Melekler evde deterjan yapmak ister misiniz?

evde deterjan nasıl yapılıyor evde deterjan yapımı ev yapımı deterjan Evet Melek'ler, sizi bilmem ama deterjan ve deterjan kokularını seven ben, bu konuya merak sardım. Daha önce evde sabun yapımı hakkında merak sarmış ve kendi imaltım olan sabunlarımı koleksiyon haline getirmiştim. Şimdi de deterjanı evde nasıl yapabilirim diye düşünüyor bu konuda ki önerileri dikkate alıyorum :) Benim...

Sayfayı Paylaş