gebe
  1. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Çaydanlık Şakası "O Neyydi Gız" :))

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında kediliDeli tarafından paylaşıldı.

:D:D çaydanlık boş :D:D

Çaydanlık Şakası "O Neyydi Gız" :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. engellendi şakası

engellendi şakası

bu uygulaması kolay bir şakadır. Msnden engellendiniz gibi görünürsünüz. Nickinizin sonuna bunu ekleyin: ·$14 (Engellendi) avatarınız ise bu olsun: işte bu kadar. Not:Nickinizi renklendirebilmeniz için msn plus yüklemeniz gerekmektedir.plus yüklü olmayan msnlerde nick renkli görünmez.
  2. TelefoN ŞaKaSı

TelefoN ŞaKaSı

cevapsız telefon şakaları Lıkır Lıkır - Alooo. - Efendim? - Kardeeeş. - Ne var? - Abi ben hala içiyom. - Anlamadım. - Hani siz hesabı yıkıp gittiniz ya işte ben hala içiyorum. - Lan 3 gün oldu sen o hesabı ödeyip kalkmadın mı daha? - Yooo. Burası hiç kapanmıyormuş. Mekan sürekli açık. Sizi bekliyorum. - Lan öde çık hesabı. - Çıkmam. Zaten param da yok. Mekan sahibine sizin ev ve iş...
  3. Çaydanlık

Çaydanlık

Rüyada çaydanlik görmek dedikoduya isa-rettir. Rüyasinda çaydanlik görmek, hakkinda bazi dedikodular yapildigina, çaydanliktan çay dolduruldugunu görmek, kötü bir söz isitecegine, çarsidan bir çaydanlik satin aldigini görmek, bir kisi ile agiz tartismasi yapacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada çaydanlik görmek dedikoduya isarettir.
  4. Acun Ilıcalı'nın Eşek Şakası

Acun Ilıcalı'nın Eşek Şakası

acun ılıcalı facebook acun ılıcalıya yapılan şaka ACUN'UN ŞAKASI ÖLDÜRÜYORDU! İŞTE ÜNLÜ SUNUCUNUN SON REYTİNG NUMARASI... Show TV'nin beğeniyle izlenen yarışması Var mısın Yok musun'da dün gecce yarışmacı koltuğuna aylarca yarışmayı bekleyen Ülkühan oturdu. Yarışmanın renkli karakterlerinden olan Ülkühan'a Acun bir de şaka hazırlamıştı. Ünlü sunucu bütün kutulara 500 bin YTL yerleştirdi ve...
  5. Çaydanlık çaydanlık olalı böylesini görmedi

Çaydanlık çaydanlık olalı böylesini görmedi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş