gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

çayın kıymetini bilin

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Çay çok yakında insana en yararlı gıdalardan biri olarak kabul edilecek gibi görünüyor. ABD li bilim adamlarına göre, çayın kanser, kalp hastalıkları ve Parkinson a karşı koruyucu özellikleri bulunuyor. Uzmanlar, çayda bulunan antioksidanların güneş ışığı, kimyasallar, stres ve birçok gıdanın hücrelerde yol açtığı hasarı tamir ettiğini belirttiler. Çayın yararları Washington da ABD Tarım Bakanlığı, Amerikan Kanser Vakfı ve Çay Konseyi nin ortaklaşa düzenlediği bir toplantıda ele alındı. Tarım Bakanlığı ndan yetkililerin sunduğu araştırmaya göre çay kolesterolü düşürerek kalp hastalıkları riskini azaltıyor. Maryland teki Beltville İnsan Beslenmesi Araştırma Merkezi nde yapılan bir araştırmada bir gruba çay, diğerine ise renkli su verildi. Sonuçta çay içenlerde kötü kolesterolün üç haftada yüzde 10 oranında düştüğü belirlendi.

alıntıdır

çayın kıymetini bilin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu nicklerin kıymetini bilin :)))

bu nicklerin kıymetini bilin :)))

facebooka yazılacak güzel sözler facebook yazılacak sözler facede faceye güzel faceye καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ duчαгѕи,ріsмαиlικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαм... ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм... кÖІє віІє оІѕам Яаzıγıм γаиıиda оІмаγа... оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qöЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıк... вuqüиIєЯdє γєиі новім ѕєиі ϋzмєк кєиdіиі вuиа аIışтıЯ zоЯuм...
  2. çay için ama bunları bilin

çay için ama bunları bilin

Kansızlığa eğilimli, doğurganlık dönemindeki kadınların ve çocukların yemekle birlikte çay içmemeleri, çok arzu edilirse açık ve limonla birlikte içmeleri gerektiği bildirildi. Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Ayşe Baysal, yaptığı açıklamada, Türkiye de genellikle sıcak olarak içilen siyah çayın, demlenme sırasında suya geçebilen öğelerinden...
  3. Çay

Çay

Çay içmek sıhhate, çay ikramı misafire, Çayı tarlasında yeşil görmek sevince, Kullanıma hazır kuru çay rızka delalet eder.Rüyada çay içmek iş ve aşk hayatınızda başarıya alamettir. Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza işarettir. Çayı devirip dökmek birtakım planlarınızın gerçekleşmiyeceğini belirtir . Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza yorumlanır. Başkalarına çay...
  4. bilmedin kıymetimi....

bilmedin kıymetimi....

kıymetimi bilmedin kiymetimi bilmedin sevgimin kıymetini sevgimin değerini degerimi siir Çok sevmiştim ama çok Bilmedin kıymetini Kaybedince mi anladın Değerini sevgimin Çok değiştin ama çok Bende senden eser yok Yok artık inan yok Benden sana fayda yok Anılarımı valizime doldurdum Sıraladım onları üst üste Aşkıma da bir çizgi çektim Gidiyorum şimdi sıra bende Şimdi...
  5. Çay saatlerinin bile şıkı siz olun melekler

Çay saatlerinin bile şıkı siz olun melekler

Çay saati dekoratif ürünler Dekoratif mutfak ürünleri Hep diyorum ya dekoratif olmak insanın içinde varsa onu yer alana yansıtır. Ben misafirlerime dekoratif sofralar kurmayı çok seviyorum. Sofra kurmanız için önerileri dikkate alarak şık sofralar kurmak mümkün. Çay saatlerinde bile dekorafit görünmek sizin elinizde meleklerim. Bu pasta setini kullanarak bir sofrayı şıklaştırmak çok...

Sayfayı Paylaş