gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cayır cayır yanmak ne demek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

cayır cayır yanmak ne anlam taşıyor ne demek bunun anlamı ?

2. Sanfora

Sanfora Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    yani şiddetli ve çabuk biçimde yanmak

cayır cayır yanmak ne demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Cayır Cayır

Nalan - Cayır Cayır

Hadi son bu, sevgili aşkım, son gece bu Gidiyorsun unutma yanına al bavulunu Tahammülüm kalmadı sana Oyunlarına, yalanlarına... Anladım aşk diye bir şey yok Senden bana hayır yok Konuşma en büyük aşkım Nasıl olsa yalanın çok Yetti artık, tak etti artık Git de biraz rahat edeyim Arama sorma, meraktan çatla Cayır cayır yansın yüreğin
  2. Menderes cayır cayır

Menderes cayır cayır

Menderes cayır cayır İzmir Menderes'te dün akşam saatlerinde başlayan orman yangını söndürülemedi. 2 köy ve 1 mahalle boşaltıldı. Menderes ilçesi Yeniköy'de başlayan ve rüzgarın etkisiyle yayılan yangının söndürülmesine yönelik çalışmalar gece boyunca sürdürüldü. Yangının henüz kontrol altına alınamadığı, söndürme çalışmalarına 6 helikopter ve 5 uçakla devam edildiği, İstanbul'dan bir...
  3. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  4. Ciğeri Dağlanmak Yanmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Ciğeri Dağlanmak Yanmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Ciğeri Yanmak (Dağlanmak, Kebap Olmak) Deyimi Açıklaması Ciğeri Yanmak (Dağlanmak, Kebap Olmak) Deyimi Anlamı Nedir Sevgili melekler, sizlerle daha önce ciğerimin köşesi deyimi anlamıyla ilgili bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda da Ciğeri Yanmak (Dağlanmak, Kebap Olmak) Deyimi Açıklaması ile sizlerleyiz... Ciğeri Yanmak (Dağlanmak, Kebap Olmak): Üzüntü ve sıkıntı ile pek çok acı...
  5. Bonzai Nedir, Ne Demektir?

Bonzai Nedir, Ne Demektir?

bonzai nedir, bonzai ne demektir, bonzai hakkında Sevgili melekler, son günlerde ne yazıkki pek çok gencin ölümüne sebep olan ve ismini yeni yeni duyduğumuz bonzai nedir, insan sağlığını nasıl etkiler sizlere bilgi veriyoruz... Uyuşturucu madde içerikli olan ve kullanımı esnasında insan metabolizmasına çok zararları dokunan Bonzai tamamen uyuşturucu maddeden ve bazı bitkilerin...

Sayfayı Paylaş