gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Cd pLayer Süper

Konu, 'İlginç İcatlar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    bu cok hos olmus.

Cd pLayer Süper konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cd Player Bakimi

Cd Player Bakimi

GEREKLİ MALZEME: Contact Lens temizleyici Sert cımbız Pamuk İnce Kalın Fırça Sürücü Kanalı için özel silikon yağı (ancak bulmak zor ve pahalı bu yüzden arko krem) Cd playerlarımızda en önemli sorun tozdan kaynaklanan bağzı cd leri okuyamamak yada okurken atlama yapmasıdır.Buarada önereceğimiz yöntemler tamamen sizlerin uygulayabileceği basit ve zararsız yöntemlerdir.Ancak bunları yaparken...
  2. müzik player yapımı

müzik player yapımı

müzik çalar yapımı
  3. CD Yapımı

CD Yapımı

1- Arka plan rengi beyaz olan 300x300 pixel ebatlarında yeni bir döküman açalım. Guides leri kullanıp sayfanın orta noktasını belirleyin. 2- Elliptical Marquee Tool (M) ile Shift ve Alt tuşlarına aynı anda basarak ve sayfanın tam ortasından tutup dışarı doğru çekerek daire olan bir seçili alan yaratın. 3- Yeni bir layer yaratın. Gradient Tool (G) ile Angle Gradient ve Gradient...
  4. CD Çalarlı MP3 Player

CD Çalarlı MP3 Player

Kore'li Yong-Seong Kim, CD çalarlı mp3 player geliştirdi. Mp3 çalar ortadan ikiye açılıyor ve arasına CD yerleştiriliyor. Koreli Yong-Seong Kim’in tasarladığı alet, ortadan ikiye açılıyor ve arasında CD yerleştiriliyor. Seyahat ederken müzik arşivini yanında taşımlak isteyenler kişiler için ideal.
  5. süper

süper

arkadaşlar paylaşmak istedim şimdiye kadar avonun güzellik kremlerini kullanıyorum yüzümdeki izler oldugu gibi duruyor bir arkadaşım bana www.simetritr.com bu siteyi önerdi kullandıgım ürünlerden yüzde yüz sonuç aldım mildivan diye ürün markaları sizlerde girin kontrol edin hatta telefonunu vere bilirim 05423202242

Sayfayı Paylaş