gebe
  1. SiHiRLi_PeRi

SiHiRLi_PeRi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cebİmde bİr mİSket kadardın [oynadim] kırıLdın de...!

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında SiHiRLi_PeRi tarafından paylaşıldı.

"Cebimde bir misket kadardın , Oynadım, kırıldın "de !

Çekilip bir kenara görünmezliğimde saklanmak istiyorken,saklamak istiyorken içerleyişimi sen oluyorsun önümü kesen.
    Gitme der gibi bakma.Kalmak için gelmiştim oysa ki.Ne oldu elalarına ?

Boşver be sevgili.Ben kaç yenilgiyi örtbas etmedim ki yüreğimde.Kaç gözün aldatmışlığını gördüm de görmedim dedim.
    Kaç çatışmanın ortasında direnmedim.Oysa cephanesiz yakalandım gözlerine.Sen hiç bilmedin...

Vur hadi ! Elasına kurşuni bakışlar yükle.Ağır yaralasın sessizliğin.Olanaksız hayallerim kan kaybetsin.

Zaten yetimdim sevgili, ben zaten yetimdim.Ki bu yaralarıma nikotin basmayı çoktan öğrendim.Ama sakın ola ellerinde gül kırmızısıyla gelme! Arada umarsız bir selam belki...

Kaç gece ay kırıldı dizlerimde,

Yüzümde bakır sarısı tutuklu kaldı.

Kaç sürgüne kesildi biletim,,,

Kaç vurgunda nefessiz kaldım.

Buzlu cam gibi ufalandı hayaller,

İmkansızdı...

Oysa bilmiyor muydu sanıyorsun bu canım, cebinde bir misket kadar olduğunu ve oyununda son koz olarak kullanılacak olduğunu.

Yetimdim sevgili...Alışkındı içimin yıkılmaz dediğim kaleleri.Harabelerde harcadığın zamana yandığını biliyorum.

Şimdi enkazıma yapmacık hazan sarısı giyinip bakma.Zaten yetimdim sevgili !Öksüzlüğü de öğrenirim.Gidiyorum...

Ben, isteyerek , bilerek, yavaş yavaş ölüyorum.Gitme der gibi bakma şimdi...Ben, aradan çekiliyorum.

Alıntı

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Cebİmde bİr mİSket kadardın [oynadim] kırıLdın de...!
    Teşekkürler güzel paylaşım emeğinize sağlık olsun.

3. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

paylaşım için teşekkürler

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler canım buda çok güzeldi emeğine sağlık

Cebİmde bİr mİSket kadardın [oynadim] kırıLdın de...! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. misket

misket

Misket, ufacık tefecik bir elma türü... Huriye de Ganizadeler'in ufakcık tefecik şipşirin kızlarının adı. Huriye, sık sık evlerinin önündeki elma ağacına tırmanır, yolu gözler; sebep, Osman Efe... Ankara'nın sayılı efelerinden Osman, genç, yakışıklı, geniş omuzlu,burma bıyıklı... Huriye'nin gönlü bu Osman Efe'de. Osman Efe, evin önünden geçiyor; Huriye atlıyor bahçeye, tırmanıyor misket...
  2. Cebimdeki misket kadardın

Cebimdeki misket kadardın

Kod: "Cebimde bir misket kadardın ,Oynadım, kırıldın "de ! Çekilip bir kenara görünmezliğimde saklanmak istiyorken,saklamak istiyorken içerleyişimi sen oluyorsun önümü kesen. Gitme der gibi bakma.Kalmak için gelmiştim oysa ki.Ne oldu elalarına ? Boşver be sevgili.Ben kaç yenilgiyi örtbas etmedim ki yüreğimde.Kaç gözün aldatmışlığını gördüm de görmedim dedim. Kaç çatışmanın...
  3. selam kanatları kırılmış bir meleği aranıza alır mısınız?

selam kanatları kırılmış bir meleği aranıza alır mısınız?

merhabalar ben inci! beni de aranıza kabul edersiniz umarım :)
  4. Deniz Uğur İlk Kez Perukla Oynadı

Deniz Uğur İlk Kez Perukla Oynadı

Deniz Uğur İlk Kez Perukla Oynadı Meme kanseri teşhisi konup ameliyatla göğsündeki kist alınan ünlü oyuncuya, tedbir amaçlı kemoterapi tedavisi uygulanmaya başlandı.

Sayfayı Paylaş