gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cebime nasıl şarkı indirebilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cep telefonuma şarkı indirip kulaklıkla dinlemek istiyorum yolda giderken.Nasıl indirebilirim şarkıları cep telefonuma ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    1.Bluetooth; Bilgisayarınızda ve aynı zamanda cep telefonunuzda bluetooth özelliği mevcut ise bluetooth bağlantısı ile dosya aktarımı yapabilirsiniz.
    not: Masaüstü olan pclerde genelde bluetooth olmaz bu yüzden bluetooth aparatı kullanmanız lazım.Usb bluetooth aparatı vb.

2.Hafıza kartı;
    Cep telefonunuzda hafıza kartı mevcut ise bu hafıza kartını yine bir kart okuyucu aparatı ile Pc ye bağlayabilir ve dosya aktarımı yapabilirsiniz.

3.Veri Aktarım Kablosu
    Ekseri Dijital fotoğraf makinelerinde bulunan bir özellik olan veri aktarım kablosu bazı cep telefonları ile kullanılabiliyor.Tabi cep telefonunuz bu özelliğe uyumlu ise zaten kabloyu takacak bir girişi vardır.Bu kablonun bir ucunu pc de ki usb bağlantısına bir ucunu telefona takarak dosya aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

cebime nasıl şarkı indirebilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisayarımdan cep telefonuma şarkı yükleme

bilgisayarımdan cep telefonuma şarkı yükleme

Bilgisayarımda ki şarkıları cep telefonuma atmak istiyorum bunu nasıl yapabilriim en kolay ?
  2. çalınan cep telefonu nasıl bulunur yardım

çalınan cep telefonu nasıl bulunur yardım

Ben bugün cep telefonumu çaldırdım öfkeden çıldıracam , ya nasıl bulunur bu telefon ne yapmam lazım ;((
  3. Iphone 4sE cep telefonuna nasıl video atılır?

Iphone 4sE cep telefonuna nasıl video atılır?

Merhabalar birşey öğrenmek istiyorum.Iphone 4sE cep telefonuna video atmak istesek bunu nasıl yapabiliriz?Yardımcı olursanız çok seviniriz.Teşekkürler..
  4. Vodafone Cep TL Transferi Nasıl Yapılır 2013

Vodafone Cep TL Transferi Nasıl Yapılır 2013

vodafone cep tl transferi, vodafone tl transferi, vodafone tl nasıl yollanır Sevgili melekler, vodafone hattı kullanıyorsanız ve sevdiklerinize nasıl tl transferi yapacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki bilgiler doğrultusunda kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.. - Lira transfer işlemini hızlı ve kolay bir şekilde Online Self Servis' den yapabilirsiniz. Öncelikle, Online Self...
  5. Cep Telefonundan Engelli Twittera Nasıl Girebilirim?

Cep Telefonundan Engelli Twittera Nasıl Girebilirim?

cepten twittera girmek, engelli twittera girmek, twittera nasıl girilir Sevgili melekler, bildiğiniz üzere şu an için twitter ülkemizde ulaşıma kapanmış durumda. Ancak yasaklı olan herşey kendine çeker sözünü doğrularcasına çeşitli yollarla twittera girmeyi başaran internet kullanıcıları, twitter kullanımını tavan düzeye ulaştırdı. Nasıl mı? Twitter'a gelen erişimi engelleme kararı...

Sayfayı Paylaş