gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Cehennem Gibi Bir Yürekte

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

cehennem gibi bi yürekde Cehennem Gibi Bir Yürekte ,Cennetlik Bir Aşkla Seviliyorsun !

Resimler çizmek isterdim sana...

Baktıkça, tüm gülücüklerin yüzünde yer almasını istediğim resimler...
    İçimdeki sen, sözcüklere sığmıyorsun artık...

İkimizi öyle bir yaşıyorum ki, sen kendini bu kadar yaşamıyorsun. Ellerimde, bedenimde, dudağımda ve sarılışlarımda öyle tarif edilmez bir his var ki özlemek adına... Yüreğimi koysam masaya çürütürüm etrafta ne varsa...
    Tek derdim sensin...
    Tek derdim sen, biz ve ben...

Bir daha asla böyle sevemem...
    ve bu aşk uğruna
    öyle göze aldım ki yaşamayı

Olur ya; kader bu örmüştür ağlarını, başarır kavuşturmamayı...

Yaşamak adına tek yapacağım şey;
    Sensizlikte bile yaşayabilmek seni, yaşatabilmek sevgimi.
    İnceden inceye bir sızı gibi, yüreğimde taşımak hasretini...

Biliyorum ki
    Allah’tan sonra
    Bu dünyaya dirilişimin tek sebebi sensin yar..! Emanetimsin..!
    Cansız bedenime, can verenin emanetisin...
    Eğer ki vazgeçersem senden, gel kıyametim ol..!

Cehennem gibi yürekle, cennetlik bir aşkla seviliyorsun…

Özlemin vuruyor harflere yar.. O minik yüreğin dolmasın sakın, kıyamam gamına kederine...
    Seni sevdiğim için gülüyorum hayata ve sevgimdir tek direniş sebebim...
    Hayatın “nasıl” ve “neden”lerine aldırmadan,
    sadece ve sadece
    seninle
    el ele koşmak istiyorum sonsuzluğa...

Gülüşlerinle verdiğin tarifsiz ve benzersiz nefesler için teşekkürler...
    Nefesimsin..!

alinti

Cehennem Gibi Bir Yürekte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cehennem gibi Gökyüzü....

Cehennem gibi Gökyüzü....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bir Yürek Değse Yüreğime

Bir Yürek Değse Yüreğime

yürek Bir yürek değse yüreğime Duru su gibi akacak tüm renklerim Baştan başa boyayacağım saçlarının her telini Gülümseyeceğim en basit sıradan bir güne Sanki bir yürek değse yüreğime Yedi göğe doğacağım güneş olup Aydınlatacağım yüreğimdeki karanlık şiirleri Mutluluğun rengi nedir? Bir yürek değse yüreğime Kaç renge boyanırdı gözleri elleri Terkediyorum bu gece tüm inandıklarımı...
  3. Cehennem nasıl bir yerdir?

Cehennem nasıl bir yerdir?

Cehennem inkarcılar için her türlü sıkıntı, zorluk ve azabın yaşandığı ve bunların sonsuza kadar da tükenmediği bir yerdir. Kuran’da cehennem için şöyle denir: Gerçekten cehennem, bir gözetleme yeridir. Taşkınlık edip-azanlar için son bir varış yeridir. Bütün zamanlar boyunca içinde kalacaklardır. Orada ne serinlik tadacaklar, ne bir içecek. Kaynar sudan ve irinden başka. (İşlediklerine) Uygun...
  4. Cehennem nasıl bir yer?

Cehennem nasıl bir yer?

Ulu Allah (C.C) cennet ve cehennemi yaratinca Cebrail (A.S)'i cennete gönderdi ve git orayi ve oraya girecek olanlara neler hazirladigimi gör» dedi. Cebrail (A.S) de cennete vararak onu ve Allah (C.C)'in cennetliklere neler hazirladigini görüp dönünce Allah (C.C)'a: «Ululugun hAkki için oranin adini duyan herkes içeri dalar» der. Arkasindan cennet Allah (C.C)'in emri üzerine günahlar ile...

Sayfayı Paylaş