gebe
  1. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cehennemden göruntuler

Konu, 'Çöplük' kısmında TaMaRa tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Cehennemden göruntuler

Bu dunyada neyin paylasimidir bu , masum insanlarin veballarini nasil ödeyecekler öbur dünyada merak ediyorum ve sonuc olarak ellerine ne gecti ????

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ne kadar acı görüntüler düşünüyorumda bunları yapanlarda hiç mi zerre kadar bile mi vicdan yok allah bildiği gibi yapsın onları emeğine sağlık tamaracım çok güzeldi.

4. DİDOŞ

DİDOŞ Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu dünyada neden huzur bozmak isterlerki günah deilmi bu insanlara insanın içi sızlıyo bakınca allah yardımcıları olsun o insanların çocuklarımızı korusun rabbim çok üzüldüm bakınca:cry:

5. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

çok etkilendim bende nasıl etkilenmez ki insan.bu insanlık dışı bu bi vahşet ama bu vahşete gel gör ki bir dur diyen yok tüm dünya seyirci ALLAH korusun bu seyirci kalanlarında başına gelebilir

6. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yazacak bisey bulamiyorum...allah yardimcilari olsun..

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

çok ama çok etkilendim..sözün bitiiği yer olsa gerek:(ama hiçbir şeyin hesabı verilmeden olmaz..bu dünyada olmasada bide diğer taraf var unutmayın..rabbim yardımcıları olsun ne diyeyim:(

8. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

çok acı ve çok yazık

Cehennemden göruntuler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cehennem

Cehennem

Cehennem görmek sıkıntı ve zarurete, fısk ve günaha, küüfr ve gaflete, şer ve fesada, güven ve emniyet içinde olmamaya; Cehennemde yandığını görmek, ateşte olmayı gerektirecek söz ve fiillere, Cehennemin kapısından geri dönmek, büyük bir günahtan son andda dönmeye, Cehennem kapısını kapalı görmek, üzerinde ilahi rahmet ve mağfiretin haala devam ettiğine; Cehennem görmek dünyanın mansıp ve...
  2. Cehennemin kapısı ...

Cehennemin kapısı ...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. cehennem karikatürleri

cehennem karikatürleri

cehennem karikatürleri
  4. Cehennem kapisi

Cehennem kapisi

cehennemin kapısındaki melek cehennem kapisi cehennem kapısı cennet kapısındaki meleklerin isimleri cehennemin kapısı allahım bızı gercek cehennemden koru merhametınle yargıla Burası Özbekistan'ın ücra kasabalarından biri Darvaz... Ancak çok önemli bir özelliği var. Darvaz'ın yerlilerine göre "Cehenneme açılan kapı" orada!.. Burası tam 35 yıldır yanıyor. Hem de hiç durmadan......

Sayfayı Paylaş