gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

çek kirli ellerini benden

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

çek kirli ellerini benden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi can benim çektiğim acıyı çekti

Hangi can benim çektiğim acıyı çekti

hangi can benim çektiğim acıyı çekti hangi kalp benim çektiğim acıyı çekti şarkı sözü can sözleri şarkı sözü cektigim aciyi cekti sarki Atar mi bu kalp, sen olmasan? Feryad eder mi, sen duymasan? Ne olur Sevgilim, kacma benden! Yasar mi bu Can, sen olmasan? Hangi Can, benim cektigim aciyi cekti? Hangi Kalp, seni benimki kadar sevdi? Hangi Yürek, ugruna ölmek istedi?...
  2. Rafet El Roman yeni klibini sevgilisiyle çekti

Rafet El Roman yeni klibini sevgilisiyle çekti

rafet el roman yeni sevgilisi rafet el roman son klibi venedik romanın sevgilisi venedik klibi rafet el roman, yeni klibi, sevgilisi, sevgilisiyle çektiği kilbi, son klibi, yeni albüm, sevgilisi kim, yeni albümü sevgiye zaman ver, sevgiye zaman ver, direniyorum şarkısı, direniyorum şarkısı klibi Uzun zamandır sessilzliği ikoruyan güçlü yorumcu Rafetl El Roman yeni albümünün klibini çekti ve...
  3. Benim İçin Üzülme dizisinin çekim yeri ?

Benim İçin Üzülme dizisinin çekim yeri ?

Benim İçin Üzülme dizisi bayağı ilgimi çekti, nerde çekiliyor bu dizi ? Yakınsa gitmek istiyorum ama :D
  4. Rüyada El Öpmek

Rüyada El Öpmek

Rüyada el öpmek hane içinde bereket ve bolluk olmasına hayırlı evlat sahibi olmaya hayırlı işler ile meşgul olmaya yorumlanır. Rüyada el öptüğünü görmek, çevresinde saygı ve itibar görmeye mevki sahibi olmaya işaret eder. Rüyada annenin elini öpmek, yardıma ihtiyacı olan kimseye destek olmaya tabir edilir. Rüyada babanın elini öpmek, başarılı olacağı bir işe sahip olmaya karlı olacak...

Sayfayı Paylaş