gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Çek

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ertelenmiş borçlarınızı ödeyeceğinize sorunları aşacağınıza ve rahat edeceğinize işaret eder. Ertelenmiş borçlarınızı ödeyeceğinize sorunları aşacağınıza ve rahat edeceğinize işaret eder. Rüyada size bir çek verildiğini görmek, elinize para geçeceğinin işaretidir. Eğer siz çek veriyorsanız iş hayatında sorunlar yaşayacağınız anlamına gelir.Rüyada çek, makbuz, imzalı kağıt ve evrak gibi şeyler resmi işi simgeler.Rüyada para yerine kullanilan çek görmek, yeni ya-tirimlar için paraya ihtiyaciniz olduguna ve bunu bir dostunuzdan veya bir bankadan saglamaya çalistiginiza isarettir. Birisine para karsiligi bir çek imzaladiginizi ve verdiginizi görmek, bir alacaginizdan dolayi karsiliginda çek alacaginiza yorumlanir.

Çek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çEK eLLERNİ

çEK eLLERNİ

Daha telefonu Açmadan Anladım Senin oldugunu Çalısından Tanıdım Bende Öyle çalmıstım...Beni Terk ettiginde… Bir Gece Ansızın Terk Edildin dimi.. Tıpkı Beni Terk Ettigin gibi Sırtından vuruldun dimi Tıpkı Beni Vurdugun gibi.. Dokunma Uzak Dur Benden.. Çek ellerini ..... isyan etmedim etmem de sen hayatı benden bir adım önce takip etmişinki ayrılmayı isteyendin. Ha bir şey...
  2. ağır çekim

ağır çekim

:hhh::hhh:
  3. Çek Cumhuriyeti

Çek Cumhuriyeti

Çek Cumhuriyeti Coğrafi Verileri Konum: Orta Avrupa, Almanya'nın güneydoğusunda yer almaktadır. Coğrafi konumu: 49 45 Kuzey enlemi, 15 30 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: 78,866 km² Sınırları: toplam: 1,881 km sınır komşuları: Avusturya 362 km, Almanya 646 km, Polonya 658 km, Slovakya 215 km Sahil şeridi: 0 km (kara ile çevrili) Denizleri: yok (kara ile çevrili) İklimi:...
  4. çek nerede

çek nerede

ÇEK NEREDE ? A ve B kutularının birinin içinde 10 milyar liralık çek bulunmaktadır. A kutusunun üzerinde "B'nin üzerindeki yazı kısmen yanlıştır ve çek B'nin içindedir" yazmaktadır. B kutusunun üzerinde ise "A'nın üzerindeki yazı kısmen doğrudur ve çek B'nin içindedir" yazmaktadır. Buna göre çek hangi kutudadır?
  5. çekim yasası

çekim yasası

çekim yasası ÇEKİM YASASI * Çoğu insan düşüncelerinin kendisine söylediği gibi insan olduğuna inanır. Dünkü düşüncelerimiz ile bu günümüzü inşa ettik. * Bir düşünceyi tekrar tekrar düşünürseniz zihninizde iz bırakır ve o düşünceye bağlanırsınız. Çok okuyan bir insan olduğuma inanmak beni daha fazla okumaya teşvik eder. * Bu düşünceleri bilinçli olarak... değiştirmek elimizde Düşüncelerinizin...

Sayfayı Paylaş