gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

çeken bilir...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ne çekiyorsun çektiklerimizi?
    Hiç görmedin mi kuru ekmek yiyeni?
    Hiç yalınayak gezmedin mi sen?

Kocaman adam olmuşsun
    Elinde kocaman bir şeyler var
    Benim elimdekiyle ne işin var senin?
    Git işinle uğraş!
    Kendi hâline bak sen!
    Ben
    Kirli bir esvap içinde
    Tertemiz bir yürek saklamanın sırrını;
    Hiçbir şeye değişmem.
    Temiz yüzlü değilim ama
    Yüz karası da değilim!
    Benim neyimi haber yapacaksın?
    Habîr benden haberdar!
    Çekme kardeşim!
    Çekme çektiklerimizi...
    Hiç kimse çekmesin;
    Çektiklerimizi...
    Hiç kimse!

çeken bilir...

çeken bilir... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınları çeken erkekler...

Kadınları çeken erkekler...

elmacık kemikleri çıkık erkekler elmacık kemikleri çıkık kadınlar kemiği İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar belirgin ve erkeksi yüz hatlarını çekici bulmuyor. Kalın kaşlar, kalın bir çene, çıkık elmacık kemikleri gibi belirgin hatları olan erkeksi yüzlerden ziyade, kadın yüzüne yakın ve daha ılımlı bir ifadesi olan erkek yüzleri kadınların daha çok ilgisini çekiyor. Anne...
  2. Acı çeken üzgün nickler

Acı çeken üzgün nickler

üzgün nickler üzgün mesajlar acı çeken nickler mesajları acı çeken sözler déRin bi oF çékéR wé téRkédéR qidéR .. !! * ya biR yOL buL,ya biR yoL aÇ, ya da yoLdan çekiL ! aMa seNden ayRı geZen yüRek değiL beDen oLdu ! .. hiÇ anLataMadım .. hiÇ anLamadıLar .. heRkes neden düŞman ?? sawuRsada batıRamayacaK gemiLerimi fıRtınan !! terkeder gıder terkeden biter onun ıcın artık sen...
  3. Yalnızlık çeken bayan avatarları

Yalnızlık çeken bayan avatarları

yalnız bayan avatarları 31 çeken bayan üzgün avatarları 31 çeken bayanlar yalnız kadın Yalnızmısınız?Yalnızlığınız resimlerle anlatmak istiyorsanız bu avatarlar tam size göre.Buyrunuz yalnızlık avatarları yalnız sizlere özel meleklerim...
  4. Hasret çeken duygusal nickler

Hasret çeken duygusal nickler

duygusal nickler hasret nickleri 2010 hasret çekenler için sözler ceken sözler duygusal sözleri Sevgilisine hasret çeken aşk acısı yaşayan tüm sevdadılar için birbirinden güzel duygusal sözlerden oluşan nickleri veriyorum Seni sensiz yaşamayı sevdimGözLerinLe yok et beni öLümüm eLLerinden mezarım gözLerinden oLsun En Günahsız gecemde Seni Hep sevdim yeminsiz! boşLuκta Чaşarsın taκmazsın...
  5. Hasret çeken âşıklara tavsiyeler

Hasret çeken âşıklara tavsiyeler

Hasret çeken âşıklara tavsiyeler Sevgilisi uzakta yaşayanların ortak bir sorusu vardır; birbirimizden fiziksel olarak uzakta olsak da duygusal bağımızı güçlendirmemizin bir yolu yok mu? Elbette var; sevgiliniz uzakta olsa da siz yeter ki birbirinize güvenin… Ayrı şehirlerde yaşayan sevgililer, az görüşmekten doğan özlemin etkisinde kalır. Fakat bu zaman geçtikçe iki taraf için de...

Sayfayı Paylaş