gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Çekici olmak sizin elinizde

Konu, 'Kadınca' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

ilgi çekici olmak çekici olmak olmanın yolları okulda olmanın yolları cazibeli . Kıyafette değil içinizde

çekicilik Çekicilik, tanımlanamayan, giyimle sınırlanamayan, kişinin doğasından gelen bir olgu..Cazibe bir bakışta, saçını arkaya savuruşta, yürüyüşte belki de gülüşte saklı...

. Çekiciliğin ön plana çıktığı günümüzde derin göğüs dekolteli kıyafetler ve transparan giysilerin podyumlarda rüzgarlar estiyor. Bu giysileri taşıyan mankenlerin hal ve hareketlerinin de taşıdıkları giysileri desteklemesi seksapelitenin artık kanıksanan bir stil olduğunu gözler önüne seriyor. Fakat cazibeyi sadece kıyafetlerle yansıtmak mümkün değil... Bunu içinizde hissetmeniz ve kendinize olan güveninizle birleştirmeniz gerekiyor.

Açık saçık mı?

Uluslarası kitaplara geçmiş yedi tane giyim stili vardır. Bunlardan biri de seksi giyimdir. Ama seksi giyim demek açık saçık bir giyim tarzını benimsemek değildir. Çekiciliğin, derin göğüs dekoltesiyle veya mini etekle sağlandığı ise yaygın bir kanıdır. Seksi giyimin ve görünmenin ön planda olduğu günümüzde, bu durum birçok kadının seksi olma gerekliliğini gündeme getiriyor. İşte bu noktada modacılar, bu karmaşaya bir açıklık getirerek "Seksi giyim tarzı, kişilerin karakterlerinde saklıdır. Seksapel, herkeste olmaz ve bu biraz da karizmayla da ilgili birşeydir. Seksapel için vücudun belirli estetik normlarına sahip olması veya açık giyinmek de gerekmez. Mahçup görünüm ya da kapalı siyah bir kıyafetle seksapale ulaşan kadınlar vardır. Kendini seksi hissetmek ve bunu dışarıya yansıtmak da çok önemlidir" diyor.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Çekici olmak sizin elinizde
    paylaşım için saol canımmm
    emeğine sağlık

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

teşekkürler ablam emeğine sağlık

4. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

paylaşım için sağol canım

5. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ben teşekkür ederim arkadaşlar çekicilikle transparanlığın alakasının olmadığını anladık bu arada...oyle kadınlar varkı kapalı giyinmiştir ama çekicidir ve çok gördüm

6. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

sağol zuzum ama ben kendi açımdan birazda şöyle düşünüyorum paylaşmak istedim :) kıyafette önemli neden? ben genelde yaşıma göre giyinmiyomuşum bunu kuzen ısrarla kafama vura vura söyledi ve tarzımda bi değişiklik yapmaya karar verdim :D kışa damgamı vurucam :haha:

7. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi doğru sölemişler bazen bi bakış bile yeter ne giyersen giy bilmiyorsan

Çekici olmak sizin elinizde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güçlü kadın olmak elinizde!

Güçlü kadın olmak elinizde!

Sevilen biri olmaya özen gösterin Ne kadar iyi ve anlayışlı davranırsanız davranın herkesin sizi sevmesi tabii ki imkansız. Ama en azından elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Karşınızdaki kişiden hoşlanmıyor olsanız bile size karşı pozitif duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. Bunu bir oyun olarak düşünürseniz belki sevmediğiniz kişilere iyi davranmak daha kolay olabilir. Özellikle...
  2. Harika kadın olmak elinizde

Harika kadın olmak elinizde

Saç, makyaj,giyim ve beslenmenize dikkat ederek harika bir bayan olabilirsiniz... Makyajınız ve saç stiliniz nasıl olmalı? Formda kalmak için ne yemeli? Sağlıklı kalmak için ne yapmalı? Tüm bu soruların yanıtları burada! Önce iyi bir makyaj Aşırı makyaj kötü görünmenize neden olabilir, işte hafif ve sağlıklı makyaj önerileri.. Nemlendirin: Her sabah uygulayacağınız nemlendirici, fondöten...
  3. Baby Face Olmak ELinizde

Baby Face Olmak ELinizde

baby face olmak baby face olmak için babyface erkek kızları babyface kızlar Kızlar size bebek gibi bir cilde sahip olmanın formüllerini veriyorum...Evde kolayca bulabileceğiniz malzemelerle hazırlayabileceğiniz bu karışımları deneyerek farkı görebilirsiniz :tik: Yüz için nemlendirici maske Malzemeler: Yumurta sarısı + süt Hazırlanışı: Bir kapta yumurta sarısı ve bir kaşık sütü...
  4. İşte size Çekici bakışlar için öneriler

İşte size Çekici bakışlar için öneriler

Çekici bakışlar için öneriler, Çekiçi bakışlar nasıl olur Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda güzel ve etkileyici görünmek için sizlere fıstık gibi tüyolar sunuyor ve bizden etkileyici bakmak için tüyolar isteyen misafirimizinde konusunu yanıtlıyoruz. İşte size güzel ve etkileyici bakmak için öneriler diyor ve konumuzla sizleri başbaşa bırakıyoruz. Her bakımlı kadın makyaj yapmayı...
  5. Erkeklerde Kirli Sakal Sizce Çekici mi?

Erkeklerde Kirli Sakal Sizce Çekici mi?

kirli sakal, erkeklerde kirli sakal, kirli sakal cekicimi Aslın da bu göreceli bir kavram diye düşünüyorum. Kimi bayan kirli sakallı erkeklerden hoşlanır, kimisi illaki sinekkaydı traşlı erkekleri tercih eder... Kimisi bıyıklı erkekleri kimiside bıyıksız... Günümüz de birçok ünlü yada ünsüz erkekler kirli sakalı tercih ediyor. Ben de şahsen sinekkaydı traşı erkeklerde sevmeyen biri olarak...

Sayfayı Paylaş