gebe
  1. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

çekilemeyen kopyalar..

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında sahtedüşler tarafından paylaşıldı.

Sınıfta bi kız vardı çok çalışkandı ben ingilizceyi hiç ama hiç sevmezdim sınav zamıanı gelincede hiç çalışazdım o kzdan hep yardım beklerdim o da yardım edecgine söz verirdi ama aynı şekilde bende ona sosyal dersinde kopya verirdim.Sınav zamnı gelir çatardı ama kız kagıttan kafasını kaldırmaya korkardı onun yüzünde 1 alırdım aynı şekilde sıra bana gelirdi sosyal sınavında o kalkmayan kafası hiç eyilmezdi bu defada ben sırf ona inat kaldırmzdım o da sosyaldan 1 i çakardı ama bu işten şanslı çıkan gene ben olurdum :dil: çünki ingilizce hoocası aynı zamanda türkçe hocasıydı benim türkçede iyiydi ordan torpil yapardı bana geçerdi ingilizce dersinden ama kız sınıfta kalmıştı benim yüzümden.....:puff:ÖZÜRDİLERİM ARKADAŞIMMM....

2. toto

toto Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. queenn

queenn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    =) öyleleri herzaman vardır ama istediği zaman boynu kırılır bakmaktan istendiği zaman kapaklanır kağıdının üstüne,çok sinirlenirdim buna hala sinirleniorum =)

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bnmde öle arkadaşlarım var yaaa

5. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :hıms:Bizim sınıftada bir neslihan vardı aynı onla benim hakiye gibiymiş... :zuha::zuha::zuha::zuha::zuha: nEslihan affet arkadaşım ama seni hiç sevmezdim.çok acayip hareketlerin vardı :):)

çekilemeyen kopyalar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kopya

kopya

orta okuldaydım ve yazılımız vardı trafikten. önemli bi ders olmadığı için çalışmamıştım kopya çekerim diye düşünüyodum.trafikçininaslında matematşikçi ve iyi bi hoca olduğunu unutmuştum tabiki. neyse zil çaldı bende kopya olarak defteri kullanıcam ne akıl ama başka şey kalmamış gibi:)) hoca girdi yazılı başladı tam kopya çekerken yakalandım.hocabeni ayağa kaldırdı bi tokat çaktı. hocada...
  2. Kopya

Kopya

Daha 6. sınıftayken din kültürü dersinden kopya çekeceğiz karar verdik sınava girdik kitapları dizlerimizin üzerine koyduk hoca masanında oturuyo hiç kalkmıyo die bi güzel yazıyoz noktası virgülüne hoca birden ayagı kalktı o korkudan kitabı yere düşürdüm sonra görmesin die üzerine bastım hoca etrafımda bir iki dolandı sonra yanıma geldi ben titiriyorum korkudan sonra bana kitabın üzerine basma...
  3. kopya kalemi

kopya kalemi

kopya kalemi
  4. kopya çekme özürlüsü:)

kopya çekme özürlüsü:)

Orta okulda coğrafya dersinden nefret ederdim. bir türlü ezberleyememiştim iklim koşullarını bölgelere göre. sınavda hepsini bir kağıda hazırlamıştım koya çekmek üzere sıranın altına koyduğum kağıdı bir türlü bulamadım sınav boyunca, aklımda kaldığı kadarıyla yazdım yazılıyı sonra sınav bittiğinde bi baktım ki yan sırada oturan arkadaşımın elinde kopya kağıdım, meğerse o almış çekmiş:) neyse...
  5. Kopya kağıdını kim buldu, Kopya kağıdının icadı

Kopya kağıdını kim buldu, Kopya kağıdının icadı

kopya kağıdı Bu yazı: Kopya kağıdını kim buldu, Kopya kağıdının icadı içerik kısaca.. kopya kağıdı ne zaman bulundu, kopya kağıdığı ilk kim buldu, kopya kağıdı hakkında bilgi içermektedir. "Ben hiç kopya çekmedim" diyen varmıdır acaba merak ediyorum :) Bana sorarsanız; inanın ki ben ömrü hayatımda hiç kopya çekmedim :) Ama merak ediyorum doğrusu, ilk kopyayı kim buldu diye :) Sizde...

Sayfayı Paylaş