gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Çekinmekten men etmek

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir kimseyi rüyada çekinmekten menetmek, iyilikle emredip kötülükten sakindirmaya, akrabalari ziyaret etmeye ve onu isleyen kimsenin nefsini kötülüklerden menetmesine isarettir.

Çekinmekten men etmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atem Tutem Men Seni

Atem Tutem Men Seni

atem tutem ben seni hikayesi atem tutem men seni hikayesi tutam ben tutam men Atem Tutem Men Seni Bitlis-Nazire Subaşı-Hüsamettin Subaşı Atem Tutam Men Seni Şekere Gatem Men Seni Akşem Baben Gelende (Oy) Öğüne Atem Men Seni Hop Hopun Olsun Oğlum Gül Topun Olsun Oğlum Sırali Gavak Dibinde (Oy) Toyluğun Olsun Oğlum (Oy) Atem Tutam Men Seni Şekere Gatem Men Seni Akşem Baben Gelende (Oy)...
  2. iyiliği emretmek ,kötülüğü men etmek

iyiliği emretmek ,kötülüğü men etmek

iyiliği emretmek kötülükten men etmek iyiliği emretmek kötülükten men etmek vaaz İnsanlara dinin emirlerini yapmalarını emretmek ya da istikamet üzere bulunmaları için onlara öğüt vermek Allahü Teala'nın hakkını yerine getirmeye, Dinin yasakladığı, sağduyunun çirkin gördüğü şeylerden insanları men etmek insanları doğru yola kılavuzlaamaya yahut sabredilmesi gereken bir durumun meydana...
  3. men deldimmm

men deldimmm

:sütyen: slm kızlar ben deldimmmmm
  4. Sevgililer Gününe Özel Menünüz

Sevgililer Gününe Özel Menünüz

Sevgililer Gününe Özel Menünüz.. Süslü kelimeleri ve lezzetiyle adeta onu büyüleyeceksin Melek! Denemesi bedava.. aaa herşeye rağmen bir sevgilin mi yok.. aman dert etme daha iyi süprizdi, hediyeydi.. vs. uğraşmayacaksın daha ne:D
  5. Balık menüm (resimli anlatımlı)

Balık menüm (resimli anlatımlı)

Bu konu; balık menüsü hakkında bilgi vermektedir. Meleklerime biraz da kendi menümü sunmak istiyorum. Eşim Karadenizli olduğu için balık soframızın vazgeçilmez öğünlerinden. Tabi balık olunca yanına neler olur diye düşünmüyorum artık. Oluşturduğum bu menü çok beğenildi. Balıklarımızı daha çok fırında pişiriyoruz böylelikle daha hafif oluyor. Balık menüsünde yeşil salata vazgeçilmezdir ancak...

Sayfayı Paylaş