gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Çekmeköy'de sonuç değişmedi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Çekmeköy'de AKP adayının kazandığı seçime CHP'nin itirazı üzerine yapılan oy sayımında sonuç değişmedi. İl Seçim Kurulu'nun, CHP Çekmeköy İlçe Başkanlığının itirazını kabul ederek, 4 Nisan'dan itibaren ilçedeki 308 sandıktan 292'sinde yaptığı sayımda, AKP'ye 32 bin 206, CHP'ye ise 31 bin 763 oy çıktı.
    İlçe Seçim Kurulu'nca daha önce yeniden sayımı yapılan ve İl Seçim Kurulu'na getirilmeyen 16 sandıktaki oylarla AKP'nin toplam oyu 33 bin 868, CHP'nin ise 33 bin 532'yi buldu.

29 Mart seçimlerinde AKP adayı Poyraz ilçe belediye başkanlığını 343 oy farkla kazanırken, CHP, bu sonuca ilişkin İlçe Seçim Kurulu'na itirazda bulunmuştu.

İlçe Seçim Kurulu, 16 sandığın yeniden sayılmasına karar vermiş, bunun üzerine CHP de tüm sandıkların yeniden sayımı için İl Seçim Kurulu'na başvurmuştu.

Talebi görüşen İl Seçim Kurulu, yeniden sayımı yapılan 16 sandık dışındaki 292 sandığın tekrar sayımını kararlaştırmıştı.

Çekmeköy'de sonuç değişmedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşsizlik oranı değişmedi: Yüzde 8.8

İşsizlik oranı değişmedi: Yüzde 8.8

Türkiye’de Temmuz 2007 dönemi itibarıyla işsizlik oranı, yüzde 8,8 olarak hesaplandı. Geçen yılın aynı döneminde işsizlik oranı yine yüzde 8,8 düzeyinde bulunuyordu. Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) üçer aylık dönemler itibarıyla her ay açıkladığı Hanehalkı İşgücü Anketinin, "Haziran-Temmuz-Ağustos 2007" dönemini kapsayan "Temmuz 2007" sonuçlarına göre, bu...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Değişmedin Huyunu

Cengiz Kurtoğlu - Değişmedin Huyunu

Hesapladim ŞÖyle Bİr Alip Verdİklerİmİ BoŞ Yere HarcamiŞim Senİnle GÜnlerİmİ Hep Bana Bana Dedİn Vermeyİ HİÇ Bİlmedİn Çaresİz Artik Bu AŞk HerŞeyİ Sen Bİtİrdİn Yaz Çİz Sİl Boz Oyunu DeĞİŞmedİn Huyunu Sen Getİrdİn Sonunu Yok Artik Faydasi Yok HerŞey Buraya Kadar Bİr Adim Daha Gİtmez Bİzİm İÇİn DÜn Yoktu Yarinlarda Farketmez Hep Bana Bana Dedİn Vermeyİ HİÇ Bİlmedİn Çaresİz Artik Bu AŞk HerŞeyİ...
  3. Türk Genleri 2000 yıldır değişmedi..

Türk Genleri 2000 yıldır değişmedi..

Mogolistan'daki 2000 yaşındaki mezarlıktan alınan DNA, Merkezi Asya'da yerleşen Xiongnu isimli kabileye ait çok önemli bilgiler ortaya koydu. Fransalı araştırmacılar, 62 iskeletten alınan DNA örneklerini kullanarak, bu unutulmuş kavmin tarihi ve sosyal organizasyonunu ortaya koymak için çalıştılar. Araştırmacılar, Avrupalılar ile Asyalılar arasındaki etkileşimin zannedilenden daha önce...
  4. Sonuç Ne...? :)

Sonuç Ne...? :)

Dikkatlice okuyun ve şaşırın:) Dikkatlice okuyup uygulayın ve şaşırın 1 - Bir kağıda ya da hesap makinenize telefon numaranızın ilk 3 rakamını yazın (alan kodunu değil) 2 - 80'le çarpın. 3 - Bulduğunuza 1 ekleyin 4-Bulduğunuzu 250 ile çarpın 5 - Bulduğunuza telefon numaranızın son 4 rakamını ekleyin 6 - Bulduğunuza yine telefon numaranızın son 4 rakamını ekleyin...
  5. Endeskopi sonucu

Endeskopi sonucu

Saygılar wep sitenizi tesadüfen buldum 2 yıldır sürekli mide yanması ekşimesi şikayetlerim oluyordu zaman zaman geceleri yemeğin ağzına gelmesinden dolayı uyanıyorum. Geçen hafta endeskopi yaptırdım bulgular KÖS yetmezliği Slinding hiatus hernisi Alkalen Reflü Gastrit Bulber Ödem bulguları ortaya çıktı. İlk gösterdiğim dr. Ursofalk ve Antepsin ilaçlarını verdi başka bir...

Sayfayı Paylaş